Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

temat fetyszu

Polecane posty

Czy uważacie facetów, których kręcą stopy dziewczyn za zboczeńców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje fantazje i to jest jak najbardziej normalne.Każdy lubi to co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezka: ja spotykam się dość często ze stwierdzeniem, że to coś na granicy zboczenia. W każdym bądź razie wiele dziewczyn uważa, że jak faceta kręcą piersi czy tyłek to to jest normalne, a stopy to już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prawda jest taka ze kazdy ma swoje updobania seksualne i to ze kogos kreca stopy to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezka: w swoim przypadku nie nazwałbym tego może upodobaniem seksualnym. Po prostu lubię je u dziewczyn i zwracam większą uwagę, niż np. na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi to jest ok.Nie przejmuj sie tym Ja poznalam faceta ktory uwielbia stopy i dla mnie to jest normalne.Podniecajace rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.I jest zajebiscie.zawsze to jakies urozmaicenie.Nie rozumiem lasek ktore tego nie lubia.Ale tak jak mowilam kazdy lubi to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co! Ja to uwielbiam, :-) Ale mało jest takich facetów :-) A ja lubię mieć faceta u swoich stóp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie zajmuje moimi stopami a ja potem pokazuje mu co moje stopki potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez :-) ale tu to w sensie, że to jest zajebiste uczucie, jak facet uwielbia moje stopy i robi z nimi różne rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ogólnie pieszczenie i całowanie, np. paluszków, a nawet takie delikatne ssanie :-) no a potem się rozwija akcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskie to rzadko są aż tak zadbane, zeby chciało się choć powąchać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ze facet pieści stopy jak dziewczyna np. lezy, a on jest u jej stóp, prawie dosłownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak stoisz? Bo to by się bardziej wiązało z dominacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też fajnie, albo np. siedząc, to coś jest wtedy z tą dominacją :-P ale to chyba ogólnie chodzi o dziewczny, które lubią dominować, a akurat pieszczenie stóp to nie tylko dla takich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak twoja dziewczyna nie lubi to jej o to nie pytaj tylko zacznij działać, a na pewno jeje się spodoba, tego nie można nie lubieć. A takie spontaniczne jest najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×