Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaina

Wegetariańskie dania...

Polecane posty

Gość alaina

Witam :D Od października będę mieszkała z koleżanką, która jest wegetarianką. W związku z tym potrzebuje przepisy na wegetariańskie dania, takie, którymi ja - mięsożerna - też się najem. Co poleciacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaina
Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
faktycznie swietna strona :) ja czasem korzystam z zielenina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Ja nie jestem vegetarianka ale w sumie moglabym byc, bo bez miesa wyobrazam sobie obiad ale bez warzyw juz nie. Dzisiaj mialam papryke faszerowana kuskusem jako dodatek do udka. Reszta rodziny miala ryz bo z warzywami sa na bakier. Musze powiedziec ze bardziej smakowala mi ta papryka niz mieso. Do pracy czesto robie sobie pieczone warzywa, czerwona cebula, mloda cukinia, pieczarki papryka pomidory koktajlowe, do tego ryz lub kuskus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaghetti z brokułem zarumienić czosnek na patelni, wrzucić pokrojone brokuły, zalać dużym kubanem śmietany (najlepiej 30% niestety), posolić, popieprzyć, udusić. Zapodać na ugotowany makaron, szczodrze sypnąć startym serem żółtym. Najesz się na bank, powiem więcej: nażresz. Syci niemożliwe. Ryż z jabłkami zapiekany - do naczynia żaroo. wrzucasz warstwę gotowanego ryżu, trzesz na to warstwę jabłek, sypiesz cukrem, cynamonem, na to warstwa ryżu, jabłek, cukier, cynamon,ryż... itd. Na wierzchu mają być jabłka, już nie cukrzone, żeby sie nie zwęgliło. Ten caly biznes do piekarnika na pół godzinki. Można dodać jakieś inne owoce, np zapmnianego banana, resztę ananasów czy brzoskwiń z puszki czy co się tam nawinie. Można polać na talerzu jogurtem naturalnym lub smakowym. Też się najesz. Mój stary się najada, a to coś znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×