Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Donkeyboy

przydomowe oczyszczalnie ścieków

Polecane posty

Gość gość
Te przydomowe oczyszczalnie to dobra opcja, sam teraz biorę się za budowę domu i już zaczałem szukać rozwiązania i chce od firmy Wiplast kupić - https://wiplast.com/ mają bardzo dobre opinie, znajomy też korzysta już parę lat i mówił że bardzo zadowolony jest że wybrał taką opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watan
Potrzebuję projekt przydomowej oczyszczalni ścieków z drenażem rozsączającym!Gdzie zdobyć taki projekt?Albo jakie dokumenty potrzebne są do zgłoszenia do starostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktordoktor

Na terenie naszego domostwa dopiero co pojawiło się takie rozwiązanie. Wybór ten okazał się trafiony, niebanalny a przede wszystkim przyjazny dla środowiska. Mam tu na myśli przydomową oczyszczalnię zaoferowaną przez https://oczyszczalnia.net . Model EKO 2500 litrów jest całkowicie wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się od jakiegoś czasu dużą popularnością dlatego z żoną  za namową znajomych również się zdecydowaliśmy i zaufaliśmy firmie traidenis-pol. Nie zawiedli nas. Swoją pracę wykonali na 5 z plusem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mąż się skłaniał ku oczyszczalni ścieków więc się zgodziłam i mamy ją przy domu. Dobra rzecz, lepsza niż szambo moim zdaniem. Łatwo się czyści ścieki jakie się w oczyszczalni znajdują, mamy taki specjalny koncentrat z Biozym, który się wsypuje do wc i się go spłukuje, a on już sobie tam działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna

Oczywiście, że to o wiele lepsze rozwiązanie niż szambo. Dużo bardziej funkcjonalne bo umożliwia wykorzystanie oczyszczonej wody do celów gospodarczych. My używamy jej m.in. do nawadniania ogrodu.  Wybraliśmy  oczyszczalnię z  www.ana-szczecin.pl/ i jest bardzo porządna, ma wysoki poziom sprawności w zakresie oczyszczania ścieków a przy tym wcale nie była droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj

U nas jest z kolei oczyszczalnia od EKO-BIO Oczyszczalnie. Firma mieści się w okolicach Łodzi. Oczyszczalnia od nich sprawdza się znakomicie, działa bezawaryjnie, bardzo ją sobie chwalę.Trudno porównywać oczyszczalnię z szambem, moim zdaniem oczyszczalnia na wszystkich polach wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moimi przedmówcami, przydomowa oczyszczalnia ścieków to super sprawa. Ja korzystałam z usług firmy  https://www.oczyszczalnie-szamba.pl/ która stworzyła mi biologiczną oczyszczalnię. Przede wszystkim szybko i sprawnie zrealizowali usługę i zaproponowali najlepsze rozwiązanie. Zmniejszyły się moje rachunki, bo wodę taką z oczyszczalni mogę użyć ponownie do np. podlewania roślin w ogrodzie, więc super sprawa. Nie żałuję tej inwestycji po właśnie zaczęła się mi już zwracać tym obniżeniem rachunków. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Wybudowała ją dla mnie firma Labret. Mają duże doświadczenie i kwalifikacje. Są firmą rzetelną, wywiązują się z terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekP

Z doświadczenia widzę, że oczyszczalnie biologiczne to najlepsza możliwa inwestycja związana z domem. Nie ma porównania, szambo odpada. Taka przydomowa oczyszczalnia ścieków w praktyce super się sprawdza, pozwala na oszczędności. Zerknijcie sobie do www.oczyszczalnia.net/ Mają dobry wybór oczyszczalni, nasza właśnie u nich była kupowana i działa bezawaryjnie już kilka lat (producent daje 10 lat gwarancji). Spodobają wam się ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem użytkownikiem oczyszczalni od 12 lat. Kupiłam oczyszczalnie najdroższą na rynku - kosztowała 15 tys. Firma dawała na nią 25 letnią gwarancje. Niestety firma została zamknięta, nie istnieje serwis oczyzczalni i na dobrą sprawę należało by oczyszczalnie wyrzucić i kupić nową. Na całe szczęście oczyszczalnia ma prostą budowę i potrafimy ją serwisować sami. Moja dobra rada dla wszystkich planujących zakup oczyszczalni. Zwracajcie uwagę na prostote budowy. Wszystkie firmy chętnie zamontują oczyszczalnie ale później nikt nie chce serwisować oczyszczalni, a nie wyobrażam sobie niszczyć ogrodu co 10 lat i wydawać od nowa kolejnych pieniędzy. najciekawsze są dla mnie obecnie oczyszczalnie z kołem zamachowym. Ja się pytam co się stanie jak ktoś wrzuci do takiej oczyszczalni artykuły higieniczne. Nie ma szans aby upilnowac gości, takie rzeczy się zdarzaja. Czy wtedy taka oczyszczalnia traci gwarancje ? Wszystko pięknie wyglada na reklamach... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×