Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_osa_

Ktos nie spi?? Nie spimy razem ;)

Polecane posty

dawaj kobieto ,ja doleje sobie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
a czy jak masz rodzine to nie jest automatycznie latwiej? nie wiem ja sie nigdy niestaralam wiec moze pytanie infantylne ale podobno z angielskim paszportem jest latwiej wiec moze probuj zaczac od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
cholera jedno tylko mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od konsula a to czy masz rodzinę czy nie to myślę że nie gra roli. ja trafiłem na złego konsula . od pierwszego spojrzenia nie spodobał mi się i akurat na niego trafiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic latwiej uwierz mi.oni maja swoje duperle do ktorych sie dowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
''od pierwszego spojrzenia nie spodobał mi się i akurat na niego trafiłem'' dobrze ze Ty mu sie spodobales ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
no to CHEERS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
wiem wiem, zartowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pierwszej wizycie bylam potraktowana,jak typowy imigrnat polak..kobieta zadawala mi pytania typu-czy bede miala za co kupic jedzenie dla corki..i rece mi opadly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel nie rozumie dlaczego to byl problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
moj tato zawsze na imprezach spiewal taka piosenke: ''za zdrowie pań, za zdrowie, jedyne za co warto pic panowie a jesli ktos nie chce lub nie moze to nie zmuszamy ale jakze przykro nam...'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
tak mi sie przypomnialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
sorry ale trudne do rozszyfrowania to raczej nie bylo gdybys mial 20 wyjazdow po kilka miesiecy to bys wize dostal - turystyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wloczegi
Hej ja mieszkam w USA 9 lat juz stanowczo odradzam stany chyba ze chcesz miec prace tak jak ja przez agencje gdzie klamia I oszukuja ze kiedy bedziesz ciezko pracowal nie bral off z pracy przyjma cie na stale itd prawda jest taka ze nie oplaca sie im tego robic I po 3 miesiacach jestes out!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iceberg ja sama nie wiem co myslec.dlatego ze kolezanka w tej samej sytuacji co ja, i wize dostala...wiec ja na dzien dzisiejszy powiedzialam dosc.az tak mi nie zalezy zeby tam jechac..wszystko robilam dla tesciowej i rodsiny ..zeby mogli moja corke poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
Super Wloczega - pozostaje Ci powloczyc sie po Europie wschodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wloczegi
szczerze to nienawidze stanow tej dyskryminacji bo jestes"nie swoj"od wrzesnia ide na studia i wiesz chcialam miec prace zeby sobie spokojnie studiowac bez rzadnych zrywow taka zwykla fabryczana wszystko swietnie sobie poukladalam i wiesz co mi te malpy zrobily?nie zatrudnili mnie na stale bo ponoc nie mam obywatelstwa!!!!!k...wa do pracy w fabryce???lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
Osa ja mysle ze to jest po prostu loteria, jedni dostaja inny nie - niestety a mozesz jeszcze sie starac czy jest jakas ograniczona liczba wnioskow jakie mozesz zlozyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wloczegi
a nie byles dyskryminowany bos nie swoj?ja mialam to nieszczescie pracowac tylko i wylacznie z amerykanami i na kazdym kroku dawali mi to odczuc!stracilam przez to wiare w drugiego czlowieka!!!!9 lat temu bylam otwarta na wszystko dziewczyna teraz jestem klebkiem nerwow a mam dopiero 33 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wloczegi
ee tam mieszkac u kolegi... moze ok przez kilka miesiecy ja tak mieszkalam u tesciow w koncu czlowiek chce miec swoj kat swoj dach nad glowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz sie starac po kolejna wize po pol roku lub roku , nie pamietam dokladnie ale to jest jedyne ograniczenie. Ja powiedzialam dosc i moja noga tam wiecej nie stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wloczegi
haloooooooooo?spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osy
gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wloczega spi ..kto tego pana wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×