Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia8645364

Zafarbiony płaszczyk!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kasia8645364

Witam! Mam wieelki problem, pare miesiecy temu kolezanka pozyczyla mi taki wiosenny plaszczyk. Nie mialam deski i prasowalam na czerwonym kocu. Wtedy stalo sie cos strasznego, zelazko zafarbowalo sie tym kocem pod moja nieuwage i wprasowalam to w kołnierzyk !!! ;((( jest on taki bialo czarny. najgorsze jest to ze kolezanka juz w niedziele go potrzebuje!! POMÓZCIE! jak to zmyc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciężko będzie, spróbuj
wanishem. Dobry zwyczaj nie pożyczaj jak to mówią :p i to się tyczy obu stron :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Wydaje mi sie ze to nawet nie jest ZAFARBIONE tylko poprostu koc sie roztopil pod zelazkiem i ty to potem wprasowalas w tkanine plaszcza, moim zdaniem juz po ptakach i nie zmyjesz tego niczym juz. Moja rada jak nie masz deski to na koc kladziesz przescieradlo zlozone kilka razy. Musisz teraz kolezance odkupic plaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy zafarbione
może zafarbowane a nie zafarbione takiego słowa nie ma w języku polskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbuj na mokro szczoteczką z proszkiem do prania te kłaczki czerwone usunąć. Bo zafarbowane to raczej nie jest, tylko włókna z koca się wtarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
trzeba było wczesniej mysleć a nie na ostatnią minute. Mozna by było oddac do pralni chemicznej moze by puścilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może delikatnie pumeksem
to zdjąć-tym piankowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materdyjo
czy na tym forum to sama zapuszczona wiocha pisze, bo mają kompy!!!!!! Zafarbiony, ja pierpapier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×