Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nathalie018

wypadanie wlosow , pomocy ; ||

Polecane posty

Gość nathalie018

Jak każdy mógł się o tym przekonać, tegoroczna zima była bardzo mroźna. Taka temperatura z pewnością nie była korzystna dla włosów, jak sama zresztą się przekonałam. Od marca wypadają mi włosy. Zawsze na jesien czy zime wypadaly, ale nigdy nie stracilam polow wlosow. Są kręcone, wiec czapka zima byla wykluczona ewentualnie kapuza na glowe. Przez to ze wypadaja glownie z tylu, sadze ze przemrozilam cebulki a jak przeczytalam na innych stronach, czeka mnie ich utrata. Juz mi sie to snije noca, nie mysle o niczym innym jak o tych wlosach, ktore nieustannie tracę. Czy mozna je jakos odratować, bylam juz u dermatologa, z krwia wszystko w porzadku, badania wszytkie ok, zelazo w normie, skora glowy nie zaczerwieniona, nie ma lupieżu i innych... wiec pewnie przemrozilam. Tak wiem, jestem skonczona idiotka, teraz place. Prosze , pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak masz możliwość to idź na triochogram. Bierzesz jakieś suplementy diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie018
czytałam o tym, niestety takiej możliwości nie mam, kasy brak a i daleko, kilometry w setkach liczę, bo raczej niezbyt popularne sa takie gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvfdevefv
zacznij pic pokrzywe w takim razie, nie masz nic do stracenia. zacznij tez moze stosowac amle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvfdevefv
i rob sobie masaze skory glowy, zeby pobudzic krazenie. ponoc te takie masazery ktore mozna kupic i za 3 zl na allegro, takie do glowy, podobno tez sa skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwy polakko
moja sąsiadka też ma kręcone włosy, a zimą zasuwała w czapce... zapłacisz za swoją głupotę, mam nadzieje, że wszystkie kudły ci wypadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×