Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARYNA111

Spali w 2 różnych pokojach hotelowych - nie wierzę!

Polecane posty

Mam 39 lat, mój partner 48, znamy się rok, jesteśmy po rozwodach i mieszkamy w odległości 250 km od siebie. Spotykamy się z reguły co 2 tygodnie. Mój partner przyznał się niedawno, że od ok. 2 miesięcy wydzwania do niego jego dawna 44 - letnia koleżanka z czasów liceum. W liceum byli parą, a potem każde poszło w swoją stronę, lecz teraz po tych 25 latach ona nieoczekiwanie zaproponowała mu spotkanie w mieście niedaleko jego miasta, a sama mieszka od niego w odległości ok. 400 km. On powiedział mi, że z ciekawości chciał ją zobaczyć. Przyznał się też do tego, że wynajął hotel na 2 dni, ale żebym nie martwiła się, bo spali w 2 różnych pokojach. Jak to usłyszałam, pociemniało mi w oczach. Jak mógł zrobić mi to facet, który od roku mówił, że ceni sobie wierność. I nadal tak twierdzi. Gdyby nie ona, nie byłoby tego zamieszania, bo nigdy przedtem mnie nie zawiódł. Mówi, że już nigdy się z nią nie spotka, że napisał jej w smsie, żeby nigdy już do niego nie wydzwaniała i chce mi tego smsa pokazać. powiedział jej, że jest w związku, ale ona dzwoni do niego po kilka razy dziennie, podobno on nie odbiera. Niestety, ona myśli o przeprowadzce w okolice jego miasta. Wiem tylko tyle, że ona jest bardzo w nim nadal zakochana, że przyznała się, że uczucia w niej odżyły, ale u niego nie. Jest mężatką, ale nigdy o nim nie zapomniała. Nie wiem, co robić, jak mam mu dalej ufać. On nie chce ze mnie zrezygnować, mówi że jestem dla niego wszystkim i chce ze mną ułożyć sobie życie. A ja - skąd mam wiedzieć, czy nie spotkają się jeszcze. A jak ona przeprowadzi się, to będzie miał do niej tylko 50 km, a do mnie 250. BŁAGAM, POMÓŻCIE MI, BO NIE WIEM, JAK ZAREAGOWAĆ, A BARDZO GO KOCHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli go kochasz, to okaz mu zaufanie! Sama piszesz, ze facet zachowuje sie w porzadku, o wszystkim ci powiedzial, potem zerwal kontakt z ta kobiea. Wiec dlaczego mu nie ufasz? ?? Mysle, ze jezeli wasz zwiazek sie rozpadnie, to wcale nie przez tamta kobiete, tylko przez twoje podejscie do tego czlowieka. Przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy zerwał już z nią ten kontakt, mi mówi że nie odbiera od niej telefonów, ale podobno to ona bardzo go namawiała na to spotkanie i jak będzie natarczywa, on może znów jej ulec. Boję się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
"jak będzie natarczywa, on może znów jej ulec." zaraz zaraz ona go zgwałci czy co?? on nie ma własnego rozumu?? kobieto pomysl, gdyby on cie bardzo kochał w ogóle by sie z nia nie spotkał,nie odnawiałby kontaktu a jednak to zrobił, nie badz dzieckiem i nie wierz ze w tym hotelu spali osobno, cos miedzy nimi było dlatego ona ma nadzieje na powrót do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoooo
a ty nie rob jej wody z mozgu!!! gdyby kochal to by sie nie spotkal...jedno z drugim nie ma nic wspolnego, kazdy jest wolny, milosc to nie przywiazanie kaloryfera. Badz madra i nie mysl juz o tym, zazdoroscia zniszczysz to co moze byc i wtedy sobie nie wybaczysz...luz, luzik :) glowa go gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
a co to za związek 250 km od siebie? nie baw mnie :D facet chce bzykać częściej niż raz na tydzień więc sprawdza każdy towar, ten z przeszłości także :) i słusznie się boisz przeprowadzki konkurentki bo dla bzyknięcia 50 kilosów można przejechać nawet codziennie aleś ty stara i naiwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidiKlum
jeju 39 lat to juz desperatka z ciebie :D kobieto twój facet ewidentnie bzyka dawna miłość, nie badz naiwna, do tego co to za zwiazek na odległośc u dorosłych ludzi. była chce go odzyskac wiec masz wielki problem i małe szanse na wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnaccoladda
aleś zdesperowana :D przykuj go za nogę do kaloryfera i zresetuj wspomnienia do trzeciego pokolenia wstecz... KONIECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że mój partner od 2 dni nie reaguje na moje sms-y, telefony, rozmowy na Skype. Proszę go, żeby określił się i powiedział, czy chce się dalej ze mną spotykać bo ja bardzo tęsknię i cierpię. A tu wciąż cisza. Wczoraj napisałam do niego 2 sms-sy, wykonałam 2 telefony, a dziś tylko 2 sms-y i cisza. A jeszcze 3 dni temu mówił, że chce ze mną wyjechać na wakacje, chce poznać mnie ze swoimi rodzicami i przez cały rok mówił o dalekosiężnych planach. Więc dlaczego teraz milczy. To jest coraz bardziej bolesne. Widać przeszedł na jej stronę, nie tak jak mi to mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeidiKlum
czyli juz wiesz ze ma cie w dupie, pewnie przespał sie z tamta i juz zapomniał o tobie a ze dzieli was duza odległosc to pewnie sie juz w ogóle nie odezwie i juz urzeduje z tamta, nie upokarzaj sie kobieto za stara na to jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×