Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foremny krytyk

Obudziłem się zlany potem z powodu snu:(:(

Polecane posty

Gość foremny krytyk

Przed wybudzeniem zdążyłem przewrócić nogą krzesło przy łózku i znokautować monitor. Śniło mi sie, że byłem małym chłopcem i spałem z ojcem, który trzymał mnie za kciuka żebym go sobie do japy nie pchał...nasze ręce były tak na wysokości mojego brzucha...i nagle przez sen tata rozluźnił uchwyt, zachrapał a następnie złapał mnie za dyrdola:O Krzyczałem tak, że sąsiadów pobudziłem... Dodam, że staruszek nie żyje szmat czasu. Potrafi ktoś to zinterpretować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiles cos czego nie powinienesbyl zrobic i jak malego chlopczyka prawdopodobnie usadza cie na karnym jezyku twoje kobiety ma sie rozumiec :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
karnym jezyku? języku czy jeżyku? I dlaczego karnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyku...z z kropka:) i dlaczego karnam?...nie ogladasz slawetnych programow pani superniani?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
no nie...ale co ma wspólnego mój ojciec z kobietą to...(??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
To czemu nie zostaje wyparte tylko wyłazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadarles z autorytetem....ojciec wczesniej dla ciebie byl pewnie bogiem i wyrocznia...a teraz kobiety toba rzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie ginie w przyrodzie,nie rozpływa się w powietrzu,jesli coś 'wypierasz' to jednak gdzieś tam jest...i czasem sobie wraca i daje znać o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
No pięknie...dwie teorie...jedna na bazie frojda a druga...? Pierwszej zapewne nie da sie udowodnić...a co z drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
A jak mi się śnilo, że latam tzn, że jestem ptakiem tylko to wyparłem?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.....moze inaczej.....znajdziesz sie w sytuacji w ktorej poczujesz sie jak chlopczyk, zostaniesz przylapany na czyms niewlasciwym, osoba ktora ci to wskaze bedzie autorytetem, poczujesz dyskomfort i bedziesz chcial sie bronic ale piesci ktore uzyjesz beda wylacznie w twojej wyobrazni...powtorza sie poniekad uczucia sprzed lat ktore juz dobrze znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latanie to wyzsza forma samego siebie, wzniosles sie ponad swoje mozliwosci, to dobry sen, pokazuje ze potrafisz wiecej niz tobie sie zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Fevv czy mi się wydaje czy dokonałas syntezy tych dwóch teorii? W sumie leczę się na depresje, której źródła ciężko ustalić a przyczyny biochemiczne nie trafiają do mnie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Mówisz? Ale zawsze śni mi się ,że latam jak poduszkowiec...tuż nad i równolegle do powierzchni ziemi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na depresje pomaga nowa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Miłość jest jedna tylko obiekty się zmieniają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Tylko niestety nie w moim przypadku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwidoczniej chcesz sie odbic od dna w jakim sie znalazles, zmien otoczenie, wiecej sportu, spokoju i zaczniesz latac wysoko...sny czlowieka spokojniego sa cieple kolorowe i spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj sie skupic na jednym obiekcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Ale to beznadziejna sprawa...nierealne marzenie itd itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...inaczej.... kiedys nad jedna sprawa glowilo sie wiele osob i mowili ze nie da sie tego zrobic a potem przaszedl taki jeden i nie wiedzial ze tego nie da sie zrobic i zrobil....ty zrob tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Rozumiem i podzielam takie podejście do problemów ale sęk w tym, że tu niewiele zależy ode mnie... A Ty miewasz sny o lataniu? Naturalną konsekwencją Twojego rozwoju powinny być marzenia senne o przemierzaniu kosmicznych przestrzeni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czasem levituje...czesto w nocy....widze wtedy gwiazdy ksiezyc .... sny sa czescia zycia i dokladnie odpoiadaja naszym stanom ducha...uciekanie chowanie sie walka jezdzenie drogami wyboistami to nic jak tylko zmagania sie z problemami w zyciu realnym i autentyczne szukanie celu we wlasnym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Mówisz o treści snów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wystarczy umiejetnie interpetowac sny...wykonalene pod warunkiem ze popatrzy sie na samego siebie z dastansem..tak troszke z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremny krytyk
Biorąc pod uwagę Twoje sny mozna wnosić, że jesteś osobą zrealizowana życiowo:) Tylko gdzie tu miejsce na rozwój w takim układzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek pilny ma zawsze cos do zrobienia i sie nigdy nie nudzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×