Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość zajeczyca fajansowa
zaraz spod pomaranczy zalozysz topik o rzekomej wtopie 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo zostanę numero uno na kafetełe :classic_cool: przygotujcie się na zmiany na lepsze! zgoda buduje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłółik no logged
nigdy nie zostaniesz :classic_cool: już Ja o to zadbam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę, mącisz kotQ :P wiesz co oznacza po niemiecku słowo "garen"?? fermentować :classic_cool: siejesz ferment, dziobdziaszku, ojjj siejesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrukawny Paweł
gotować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostanę, jeszcze tylko muszę dotrzeć do modeny albo do kogoś kto ma dostęp do panela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sympatycznie z rana
wiec jednak to Ty sie podszywasz pod pravika i montujesz jego fotełe w fotoszopce:classic_cool: a nie przyznales sie skromnisiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, właśnie Garen, obecnie zapewne najlepiej z nas wszystkich wiesz, że "Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja :D mówiłem że się na tym nie znam :classic_cool: ale wklejałem foto pravika razem z noxelią i skizto :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełeee
a fajansiarz to ty sie podszywałes 2 dni temu pod garena, wyszlo szydlo z moszny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garen, Ty chooju, właśnie sobie przypomniałem że bardzo niekurturalnie się do mnie odnosiłeś spod tego podszywa kłółika :classic_cool: Nie mówiąc o samym kłółiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełeee
kłółik cierpi na przerost formy nad treścią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudło, mój podszyw to "the kłóLik" i nikogo nie wyzywałem z tego nicka 🖐️ was wyzywał "the kłOłik" albo "the klółik", już nie pamiętam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełeee
ja też nie wyzywam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łhe kłółik
Garen odchodzę,ale pragnę dać Ci przekaz :Chcę zacząć od nowa Chcę zacząć od nowa Chcę zacząć od nowa Od nowa, od nowa Chcę zacząć od nowa Od nowa, od nowa Chcę zacząć od nowa Od nowa, od nowa Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć to wszystko od nowa Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć swe życie od nowa Pośród wyblakłych tu chwil co przeminęły Odnaleźć szansę by naprawić błąd Pozbierać myśli i dni te co umknęły By odkryć nowy i bezpieczny ląd Wydobyć nagle z morza ludzkich twarzy To jedno serce, zakochany wzrok Mieć wreszcie pewność że to co się wydarzy Ukoi zmysły i rozproszy mrok Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć to wszystko od nowa Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć swe życie od nowa Na białej karcie, zdarzeń niespisanych Zaznaczyć dotąd nieodkryty szlak A w nie pamięci uczuć przemilczanych Rozżarzyć iskrę dosyt świtu blask Obudzić w sobie chęci wiarę siłę Na dobre zmazać bezsilności stan I zgłębić to co trudne i zawiłe Odgadnąć jutra niezbadany plan Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć to wszystko od nowa Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć swe życie od nowa Chcę zacząć od nowa Chcę zacząć od nowa Chcę zacząć od nowa Od nowa, od nowa Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć, że wciąż mija czas I zacząć to wszystko od nowa Tak chcę chociaż raz Pogubić znaczenia i słowa Zapomnieć że wciąż mija czas I zacząć swe życie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedziesz
wykłółicał się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedziesz
przystoi Ci :classic_cool: a nawet stoi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×