Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liddia

Uświadomiłam sobie,że więcej go nie zobacze

Polecane posty

Gość liddia

Studia już praktycznie finish, najlepsze w tym wszystkim jest to że on też ponoć czuł mięte i podobnie jak ja jest stały w uczuciach chujowo miedzy nami się ułożyło, ja coś do niego mam a on do mnie taki pech On jest nieśmiały a ja po prostu zostałam skrzywdzona kilku krotnie i efekt jest taki, że ani jedno ani drugie nic nie zrobi chodź ja próbowałam co prawda ale to było takie tez, pomysłu nie miałam bo go nie znam chodź w ostatnim czasie starałam się mogłam, żeby go unikać i czekałam na koniec właśnie nastaje i nagle dołek już więcej go nie zobaczę i od razu deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem....
"chodź w ostatnim czasie starałam się mogłam, żeby go unikać i czekałam na koniec właśnie nastaje i nagle dołek już więcej go nie zobaczę i od razu deprecha" Po pierwsze, nie chodź tylko choć. Dziwnie piszesz, jesteś z zabitej dechami wsi? czy po prostu nie umiesz pisać w języku polskim? Skoro unikałaś go i nie masz ochoty z nim przebywać, to skąd depresja? Masz jakieś problemy emocjonalne? Nie rozumiem Twojego problemu, wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ook no to teraz
podetnij sobie żyłki. albo kup PROZAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Lidia co Ty studiujesz, ale o składnii i ortografii nie masz pojęcia:) Właściwie to nawet Ci pasuje, bo i treść i forma wskazują, że jesteś nieogarnięta/nierozgarnięta. Sorry, sama nie wiesz czego chcesz, to i figę masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoonkn klnknuihi
a ty perla nie lepsza, ale ci to nie wyszlo hahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×