Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka789

utrata przyjemności z masturbacji

Polecane posty

Gość zuzka789

Od pewnego czasu kiedy się masturbuję nie odczuwam żadnej przyjemności. Kiedy dochodzi do orgazmu czuję tylko chwilowy impuls, dosłownie sekunda i brak jakiejkolwiek satysfakcji. Od prawie roku współżyję ze swoim facetem i szczerze powiem, że jestem bardzo rozpieszczana w łóżku. Czy to może być przyczyną? Jednak tą przypadłość mam o wiele krócej .. W czym tkwi problem? Miała tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka789
nie sądzę. mieszkamy w różnych miastach i czasami nie widzimy się ponad dwa tygodnie. właśnie wtedy gdy w samotności nachodzi mnie wielka ochota to masturbuję się. i też nie dzień po dniu tylko na przykład raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sie sama za słabo podniecasz? jak z facetem jest Ci dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka789
czytaj uważnie. jeszcze niedawno samej ze sobą było mi dobrze, nie to co z facetem, z którym jest jak w marzeniach, ale na tyle żebym czuła się zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz że jesteś bardzo rozpieszczana w łóżku przez faceta rozumiem? to znaczy facet Ci dobrze tylko sam nie potrafisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka789
tak. do niedawna sama potrafiłam a teraz nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze Ty wiesz dlaczego tak sie dzieje? i dlaczego z facetem Ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jest u ciebie prawidłowość że masturbacja jest zastępstwem kochania się z drugą osobą Masz lepszy sex z facetem więc masturbacja spadła na drugą pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli po tygodniu masz ochotę na sex i jesteś podniecona a orgazm jest słaby to znaczy że albo za bardzo się angażujesz w poczucie winny ,albo jesteś za słabo wyposzczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przegrałaś życie...
straszny dramat. Od czasów holokaustu nie było na Ziemi podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×