Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Javari

3 powody dla ktrórych/przez ktróre jesteście same w życiu

Polecane posty

Gość Javari

tylko 3! krótko: moje: złe doświadczenia z meżczyznami niskie poczucie własnej wartości jestem za gruba i za brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytynns
Javari - jeżeli to mają być powody przez które jesteś sama - to są to słabiutkie powody. Chyba jesteś jeszcze bardzo młodą kobietką i nie spotkałaś jeszcze tego jedynego dla którego byłabyś piękną i atrakcyjną kobietą. Uwierz w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katechetka różowa
mamy i taty nie masz? przyjaciół? czy do stwierdzenia, że 'NIE jestem sama' potrzebny jest jakiś cwel? Czy dziewczyny nie mają już innych aspiracji i ambicji niż gacie, koszula, brudne mokasyny i przelazła bielizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdvgfd
rzygam na mysl o facetach, wszyscy sa tacy sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Javari
dzieki dziewczyny, te 3 wypowiedzi spowodowały że już się uśmiecham, 3 różne i 3 takie jak oczekiwałam pozdrawiam was serdecznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xetcrytvubinomk,l
1) jestem za gruba 2) jestem za gruba 3) jestem za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoniczny-florian
... wiekszosc facetow uwielbia pulchne kobietki, strony erotyczne z pulchnymi paniami sa najczesciej odwiedzanymi stronami przez facetow w roznym wieku, chyba wiekszy problem sa te dwa pierwsze powody, ale to tylko sprawa zmiany sposobu myslenia i odzyskania wiary w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoniczny-florian
jeden dobry i sprawdzony sposob na poznanie faceta.... szanowne i samotne panie, usmiechajcie sie do kazdego faceta ktorego spotkacie na ulicy w pracy czy w sklepie, to czyni cuda bo faceci uwielbiaja wesole, mile kobiety a uciekaja od posepnych czy zbyt pewnych siebie i dumnych kobiet.. pamietajcie! USMIECH CZYNI CUDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważę 75
ważę 75 kg,czy naprawdę mogę czuc sie atrakcyjnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda821
- zbyt malo przebywam wsrod nowych ludzi - wiek robi swoje:/ - sprawiam wrazenie niedostepnej - jestem kapke niesmiala, ale tylko troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecki wymarsz z kasą
spotkałam skurwysyna o ego sięgającego nieba do dzis mam odruch wymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powód zawsze ten sam.
Nazywa się to: poczucie własnej wartości. Niektórzy mówią, że to po prostu brak umiejętności zakochania się i poświęcenia wszystkiego dla partnera, ale kto by takim romantykom wierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem??????
mąż alkoholik z którym sie rozwiodłam drugi partner kłótliwy i agresywny więc rzuciłam go trzeci partner po 2 latach odszedł do innej aktualnie 42 lata i to bardzo trudny wiek żeby znaleźć normalnego wartościowego człowieka wszystko to tylko na dupę leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem??????
do "powód zawsze ten sam" - nie zgadzam się. często właśnie kobiety których całe życie kręci się wokól faceta i poświęcają się.. zostają same. jaki facet by chciał kobietę bluszcza? u mnie jeszcze dochodzi brak znajomych - nie ma gdzie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×