Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kicia^.^

Ach Ci mężczyźni!

Polecane posty

W dzisiejszych czasach naprawdę nie można spokojnie wyjśc na ulice..Masakra jakaś jeżeli zalożę jakąś spódnice lub sukienke i do tego buty na obcasie nie moge spokojnie isc ulica -.- Faceci gapią się na mnie,gwiżdzą itd.Strasznie mnie to denerwuje,bo w mojej głowie chodzi tylko jedna myśl:"Wszyscy faceci myślą tylko o jednym"...To nie 1 taka sytuacja,dlaczego mężczyzni sa tacy sami i tylko to im w glowie,tez tak macie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama prowokujesz sytuacje :) Ciesz sie bo za 10 lat, to tylko będziesz wspominać, ze ktoś sie gapił na Twoj tyłeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak,ale ja się nie ubieram dla nich tylko dla siebie..Pozatym jak jestem z moim facetem to też sie nie krępują patrzec..Raz była taka sytuacja ze jakis napalony koles do mnie podszedl cos gadal,a po 1 str.ulicy byl moj chlopak i zobaczyl ze jest cos nie tak..Przebiegl na moją strone i była walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
gorzej by bylo jak by sie smieli z ciebie ze brzydka gruba itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego, że ubierasz sie dla Siebie, ubierasz sie tak jak inni oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,ale zauwaz,ze nie jestem jedyna kobieta na tym swiecie,ktora sie tak ubiera.Jest takich pełno,bo kazda kobieta lubi ladnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zauważ też, że nie jesteś jedyna na świecie na która wszyscy faceci sie gapią i gwiżdzą ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakakak
ubierasz buty na obcasie dla siebie ? no tego to juz nikomu nie wmówisz , chodzenie w butach na obcasie to po prostu tortury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz...Nie zawsze..Ogolnie mam rozny styl.Raz chodze elegancko ubrana a raz sportowo..Pozatym nie wszystkie buty na obcasie są niewygodne...to kwestia przyzwyczajenia i stabilnosci butow,jakby mi bylo niewygonie,nie nosilabym ich.W sumie to mam tylko 2 pary wyzszych butow,tak to same sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakakak
a ppozatym rozumiem , że z tym gwizdANIEM to przesada ale jak się na ciebie patrzą to chyba dobrze tak zaspokoić własną próżnośc , co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
ale sportowe też mogą być sexsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a ty mi nie mów,ze jestem próżna,bo mnie nie znasz!Jestem inna niz Ci sie wydaje...Nie chce zeby sie gapili na mnie i tyle,bo mi sie to nie podoba-.- i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakakak
a co ma znaczyć ten nik odważna coś tam coś tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakakakak
teraz to wygladasz na obrazoną panienkę , nie chcę i już !! najlepiej to zacznij tupac nóżką to wtedy wszcyscy będą sie stosować czego sobie i tobie życzę :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz..Moze ty tego nie zrozumiesz,ale uwierz mi,ze to juz jest nudne i denerwujące...Dobrze,ze mam faceta,bo bym oszalala bez niego...A to jaka mam nazwe to nie powinno cie obchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno sportowe buty są bardziej wygodne,uwielbiam je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OdważnaMRR, a co by się stało, kiedy ja bym założył spódnicę i szpilki i przeszedł się ulicą, ale ubrał bym się dla siebie bo w kroku chłodniej?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123adam123
Ciesz się, nie narzekaj. Najgorzej mają te, za którymi żaden facet się nie obejrzy....więcej o uczuciach, związkach i seksie w sondażach na http://www.podane.pl/uczucia.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw - nie rób tego, bo zamiast poczuć, że ktoś na Ciebie leci, to byś poczuł to fizycznie prawdopodbnie... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniaaak, no właśnie dlatego, że w Polsce nikt nie ubiera się dla siebie, to była tylko hipotetyczna sytuacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×