Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FACET20

moja dziewczyna ma chlopaka!!

Polecane posty

Gość FACET20

w tamta srode poznalem na takim portalu randkowym dziewczyne. pisalem z nia doslownie chwilke kilka minut i juz zaproponowala mi spotkanie. no i spotkalem sie z nia. gadalem 2 godziny i byla fajna ladna i wgl bylem juz podjarany. i pytalem sie czy jest wolna i mowila ze tak. wydawala sie fajna mila i zabawna i mowila ze jeszcze kiedys sie spotkamy:/ a w czwatrek obczailem ja na fb i okzazalo sie ze tak naprawde ona ma chlopaka:/ wiec jej to wtedy powiedzialem ale nic mi nie odp. wiec jeszcze w piatek raz do niej napisalem i tez bez odezwu. i nie wiem sam czemu wgl chciala sie spotkac czemu mowila ze nikogo nie ma czemu teraz nie odpisuje?:/ i nie wiem teraz czy jeszcze moze jej cos napisac? moze zadzwonic? tylko co powiedziec? nie wiem..a moze dac juz sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lets gooo
nienawidze takich dziwek..doszlo do czegos miedzy wami,nawet niewinnego z pozoru flirtu? odpusc sobie, Ciebie tez bedzie w chooya robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhjlhgjgj
zerwali na chwilę, była zła, musiała się wyżyć, napatoczyłeś się ty. Teraz wróciła do faceta i nie chce przygód. Daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET20
nie zerwali. oni ciagle sa i byli razem. a zostali para nawet mniej niz miesiac temu. no i bylo moze troszke flirtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×