Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawski6969

szukam dojrzałej Kobiety-spełnię każdą fantazję

Polecane posty

Gość ciekawski6969

Może nie będę oryginalny, ale uwielbiam dojrzałe Kobiety. Bardzo mnie podniecają i po prostu uwielbiam je. jestem czuły i romantyczny, jednak też muszę się przyznać opętany na punkcie nagiej dojrzałej Kobiety. Jeśli jest tutaj jakaś chętna na kontakt Kobieta proszę odezwijcie się na adres ciekawski6969@wp.pl Jeśli któraś z Was będzie na tyle odważna by przesłać mi swoje fotki, odwdzięczę się tym samym. Chciałbym nawiązać kontakt elektroniczny, ale oczywiście najbardziej marzę o tym by spotkać się też na żywo. Pozdrawiam i czekam na Wasze maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
ktoś głupi podszył się pode mnie.....brak słów Marzę o Kobietach w wieku powyżej 40 roku. Uważam, że są bardzo kobiece i pełne seksapilu. Wiem, że potrafią dać facetowi wiele więcej rozkoszy niż małolaty.... Uwielbiam, gdy na ustach Kobiety pojawia się rozkoszny uśmiech po chwilach uniesienia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
Upodobania te wyniosłem z rodzinnego domu. Pamiętam, jak bolcowany przez ojca, czułbym się niezręcznie nie przywoławszy na twarz tego pełnego błogości uśmiechu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski6969
Drogie Panie tylko się chciałem przypomnieć, Czy jest tutaj jakaś Afrodyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×