Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła nie-zwykła

Zdradziłam...to było fantastyczne przeżycie

Polecane posty

Gość zwykła nie-zwykła
to znaczy na co? nikt nikogo do nieczego nie zmuszał. w dodatku on twierdzi że taka sytuacja jemu także przytrafiła się po raz pierwszy... wiem mógł kłamać i zaliczać panienki co tydzień, ale... mógł też mówić prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy spelnialas to co on chcial, nie wiem jakas pozycja, skonczyl w Twoich ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła nie-zwykła
masz jakieś chore wyobrażenia... nic z tych rzeczy... było wręcz jak w jakimś cholernym romantycznym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci odpowiadalo a on nie wymyslal to widocznie cos miedzy wami jest a nie tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła nie-zwykła
właśnie to próbuję tu przedstawić. seks z nim był wspaniały, ale to nie było jakieś zwierzęce napalenie się, szybki numerek i cześć nie znamy się. spędzaliśmy ze sobą każdą wolną chwilę, a ja znając go 2-3 dni miałam wrażenie że znam tego człowieka od lat. powiedział że gdybym nie była mężatką prosił by abym została z nim... czy facet który chce zaliczyć panienkę mówi takie rzeczy? czy troszczy się o nią przez cały pobyt i przeżywa rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuluss
tak tak doświadczony podrywacz tak robi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem. Pierwszy raz zdradziłaś, więc wcale nie jesteś kurrwiszczem? :) Bo to pierwszy raz i było jak w filmie? To cię usprawiedliwia? Miej jaja i powiedz mężowi, o tym co zawsze. Nie powiesz? Wiadomo. :) Współczuję braku zasad. To smutne. Mam nadzieję, ze nie jesteś matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa:)
Ale romantyczna przygoda.. Pewnie postąpiłabym podobnie jak Ty zwykła- nie zwkła...... Trzymaj sie i podejmij właściwą decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła nie-zwykła
czyli dałam się podejść...i straciłam głowę jak jakaś 16-latka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa:)
kyślę, że się nim zauroczyłaś, a jak powiesz o tym mężowi to on Ci tego nie wybaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera Ty mnie zadziwiasz
taka jestes jak pierwszy raz przyszłaś na forum.Może znów podkrece i wejdziesz do wilczej skóry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera Ty mnie zadziwiasz
Toż niemożliwe abyś w tak krótkim czasie zmadrzała :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go ahead. W życiu nie pochwaliłam żadnej zdrady i zawsze byłam krytyczna w tym temacie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera Ty mnie zadziwiasz
vera 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa czasem i tak
Czy można się zakochać? Można, ale miłością tego nie nazwiemy. Zauroczenie i tyle. Ja nadal myślę o tym co straciłam porzucając to. Wiem jednak, że z czasem przeszłoby to w rutynę i liczą się tylko miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba Popar
Kobiety to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mawiają z gówna powstałeś w gówno się obrócisz . W końcu jesteśmy z waszych żeber, c'nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrantuulla
było miło i się skończyło- będziesz miała o czym wnukom opowiadać, a tymczasem zejdź na ziemię, bo już czas :-) jak chciał pobzykać to i był miły, a co miał niby robić? i podejrzewam, że nie jesteś jedyną jego zdobyczą a poza tym, facet mieszka blisko hotelu i ma w nim swój pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bar(a)bara
tylko mi nie mow, ze to jakis arab :O a jezli jest po 30 i nadal wynajmuje pokoj to pewnie jakas wersja nieodpowidzialnego hippisa. skad mozesz miec pewnosc, ze ten Don Juan nie wyrywa nagminnie kobiet przyjezdzajacych do hotelu? mimo wszystko historia smierdzi mi Harlequinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moralniaka brak, bo przecież było jak w filmie a ona chodziła dosłownie 2 metry nad ziemią. :classic_cool: Przeraża mnie pustactwo ludzkie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera Ty mnie zadziwiasz
Nie idealizuj vera społeczeństwa toż byłaby prawdziwa katastrofa jakby dupczelniki nie mieli gdzie zamoczyć.Pomyśl ile gwałtów przez to uniknieto i ile ni chcianych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto się tym w ogóle...
Skoro było tak dobrze to po co wróciłaś do męża ? On tego nie wie, więc Ci tego nie powie, ale przecież Ty wiesz, że takiej jak Ty to on już by nie chciał ? Zdradziłaś, mleko się rozlało, spadaj. Najlepiej do tego Don Juana, może czeka na Ciebie i będziecie żyli długo i szczęśliwie, a może czeka, ale wkrótce dowiesz się, że czuły to on jest kiedy uwodzi, później już tylko poniewiera (co byłoby dla Ciebie najwłaściwszą karą), a może dowiesz się, że chciał Cię tylko przelecieć. Tak czy tak zaczęłaś skończ, nie bałaś się iść z nieznajomym do łóżka to nie bój się teraz zaryzykować, bo mąż zapewne nie zasłużył, żeby żyć ......no właśnie z kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×