Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz aa

Ta dziewczyna?

Polecane posty

Gość xyz aa

Czy ta dziewczyna według Was jest naprawdę brzydka, czy jakoś ujdzie? Trochę mnie to dziwi, bo według mnie wygląda w miarę ok, a koleżanki, jak ją widzą, to zaczynają się komentarze... Tylko taka jakość zdjęć, większych ani wyraźniejszych niestety nie ma, przynajmniej ja takich nie znalazłam. http://www.voila.pl/195/d7jzf/?1 http://www.voila.pl/195/d7jzf/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
A skąd mam wziąć jej zdjęcia w bikini? :D Mogę Ci tylko powiedzieć, że dziewczyna ma jakieś metr siedemdziesiąt i jest szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm xyz
buhahahahaha jakieś 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
Myślałam, że z pierwszego postu jasno wynika, że to nie moje zdjęcie. Po prostu chciałam się dowiedzieć, czy gusta mogą się aż tak różnić. Że jedni uważają kogoś za ładnego, a inni za brzydkiego. Ona tak ma na co dzień, raczej rzadko się uśmiecha... Boże, jakby się dowiedziała, że wrzuciłam tu jej fotki, to mnie zabije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
"buhahahahaha jakieś 170" - co jest takiego śmiesznego w tych 170 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
"ok, uwierzę ci na słowo" - ale mnie na tym nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, mam to samo
ladna dziewczyna, mllode jeszcze jestescie, wiec ma czas by wypiekniec. widac to taka typowa nastolatka, jakie kiedys byly, bo teraz wikeszosc wyglada juz jak 20-latki. bedzie bardzo ladna kobieta, jesli ubierze sie i umaluje odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
Kurczę, bo ta dziewczyna ma strasznie duże kompleksy i strasznego doła przez swój wygląd. Sama widzę, że do najpiękniejszych raczej nie należy, ale jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to nie pomyślałam sobie, że jest jakaś strasznie brzydka czy odpychająca, tylko właśnie taka ok. Kurczę, nie wiem, jak jej pomóc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.....
ja bym zmieniła jej fryzurę na krótką jakoś fajnie pocieniowaną i kolor jakiś może rudy albo mahoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
Samotny Romantyku, czytaj ze zrozumieniem wszystkie posty, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz aa
Samotny Romantyk to debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×