Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bartossss

stepper dla cięższej

Polecane posty

Gość bartossss

witajcie, mam pytanie do doświadczonych w temacie chciałem kupić żonie stepper, bo o nim marzy problem w tym, że z tego, co piszą, na przykład na Allegro, mają one najczęściej limit wagi do 80 lub 100 kg, a żona po ciężkiej ciąży, którą musiała praktycznie przeleżeć w łóżku, ma obecnie ponad 120 kg czy znacie stepper z limitem minimum 125 czy 130 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Może być problem. Steppery, jeśli są do ciężkiej wagi, to do 120kg. Ale ja np. mam do 80. Może niech coś innego porobi. Zwykłe spacery na razie, nie próbuje zrzucić ze 20kg. Z takiej wagi jak ma powinno szybko spaść. A póki co na stepperze mogłaby problemów ze stawami sobie narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartossss
dziękuję za odpowiedź a te do 120 kg to jakie na przykład? widziałem tylko takie okropne, za "kolumną", a żonie chodzi o taki niski, same "stopnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartossss
za = z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Musisz przejść się po sklepach sportowych i popatrzeć albo nawet w markerach są jakieś i tańsze. Na allegro poszukaj. Fajnie, że żona ma chęci brać się za siebie, bo jest dużo pań, co im ten stan nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartossss
żona już ponad 20 kg zrzuciła od porodu 3 miesiące temu, tylko przy 2 dzieci nie zawsze jest okazja, żeby poćwiczyć, a zwłaszcza wychodząc z domu szukałem na Allegro już i niczego nie znalazłem, wczoraj byłem w supermarkecie, ale tam nie dość, że tandeta to mały wybór i nie było takiego z większym limitem wagi może namierzę jakiegoś amerykańskiego producenta, oni tam powinni mieć większe limity wagowe, bo więcej ciężkich ludzi tam żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Też zaczęłam szukać po allegro, żeby pomóc, ale w które nie weszłam to albo do 80kg albo do 100kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartossss
no właśnie ciekawe dlaczego, czy nie ma zapotrzebowania? przecież to jeden z podstawowych sprzętów do ćwiczeń w domu na większy niestety nie mamy miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest za cieżka na stepper
rozwali kolana i będzie jeszcze gorzej skoro macie dwójkę dzieci to niech dużo spaceruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartossss
może macie rację chociaż była jeszcze cięższa i wymyśliła sobie wchodzenie i schodzenie ze schodów jako ćwiczenie, a to chyba podobnie obciąża stawy kolanowe, jak nie gorzej i nic jej po tym nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
autor topiku to przeczyta ale może w sytuacji pana żony lepszy był by orbitrek, ja mam i jestem bardzo zadowolona ćwiczy całe ciało to świetna rzecz i nie obciąża kolan.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_112
ja osobiście nie wiem, który steper do ćwiczeń jest najlepszy, ale ostatnio przypadkiem trafiłam na tą stronkę http://mmo.pl/41-steppery tam jest dużo tego sprzętu, może tam sobie coś wybierzesz. Inaczej nie mogę pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×