Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiadromotykakamien

Praca Poznań

Polecane posty

Gość wiadromotykakamien

Gdzie w Poznaniu można znalezć fajną pracę biurową? jakie fimy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadromotykakamien
firmy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ
daj znac jak się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadromotykakamien
of course!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam szukam pracy w poznaniu więc ci nie podpowiem bo nie potrzebuje konkurencji a mam wiele namiarów :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejnono
w poznaniu nie ma pracy, sa tylko sklepy a wnich malo placa a ten powyzej to wredny czlowiek jak masz info ze kogos szukaja to pomoz innemu, co ci szkodzi typowe dla polakow- i jak mamy byc silnym krajem wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny człowiek :D hahaha widzę że mnie znasz osobiście ... nawet nie wiesz ilu ludziom pomagałem czy doradzałem .. wybacz jak mam info że gdzieś kogoś szukają do pracy biurowej to sam tam startuje i nie stwarzam sobie konkurencji jak ciebie to dziwi to widocznie jesteś matką Teresą :D niech autorka tematu sama się wysili i znajdzie namiary , ja w szukanie pracy wkładam wiele wysiłku i niby dlaczego ktoś ma żerowac na tym ??? to ja się namęczyłem by te namiary zdobyc :-) no ale jak ktoś ma latek 15 to potem wali takie komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w poznaniu nie ma pracy, sa tylko sklepy a wnich malo placa" kolejna głupota jaką napisałeś :D jest pełno pracy biurowej , widzę że nie czytasz w ogóle portali z ogłoszeniami :-O "jak masz info ze kogos szukaja to pomoz innemu, co ci szkodzi" oczywiście , wyznaję tą zasadę również ale w tym przypadku za dużo wysiłku włożyłem w odszukanie tych namiarów i sam zamierzam startowac matko Tereso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.panoramafirm.pl proszę oto namiary o które się tak plujesz matko Tereso , tylko trzeba wykazac inicjatywe a nie miauczec na forum i czekac aż ktoś za nas odwali cięzką robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak masz info ze kogos szukaja to pomoz innemu, co ci szkodzi " i nigdzie kretynie nie napisałem że mam namiary gdzie kogoś szukają ... :D kłania się czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejnono
i gwarantuje ci ze tej roboty nie dostaniesz bo1. w poznaniu nie ma pracy- poza wspomniana-sklep,magazyn,fizyczna, moze cos z komputerami ewentualnie- chyba ze masz wlasciwe znajomosci i powyzej 2000 nie zarobisz- o to moge sie zalozyc o wszystko co mam a po2. jestes wrednaparszywa malpa i dlatego nie zaslugujesz na nic dobregow zyciu koniec-bez odbioru-gnido!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejnono
ogloszenia to sobie moga byc- nic z nich nie wynika gowniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×