Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LetniaSukienka

15 KG W MIESIĄC. UDA MI SIĘ TO W TEN SPOSÓB?

Polecane posty

Gość LetniaSukienka

Cześć, ważę 73 kg przy 165 cm mój cel nr. 1 to 60 kg Przez najbliższy miesiąc mam zamiar działać wg tego planu: Śniadanie: jakiś owoc (byle nie banan lub winogrono) +czerwona \ zielona herbata Obiad:Jeden gotowany filet z mintaja+czerwona\zielona herbata Kolacja : 150g serka wiejskiego z Piątnicy 3% tłuszczu Do tego ok 2 litrów wody dziennie. Dodatkowo ćwiczenia minimum 2-3 godzinek Proszę, nie piszcie mi, że to niezdrowe, że będzie jojo etc. bo ja to wszystko wiem. Chcę tylko wiedzieć, czy możliwe będzie zrzuceniu w ten sposób 15 kg w miesiąc? I nie piszcie mi, że to woda a nie tłuszcz bo to też wiem. Wiem właściwie wszystko co chcecie mi napisać. O metabolizmie też wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
uda cie sie zapewne ale potem moze ci wrocic i to 2 tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysl
powinno sie udac A kto by sie przejmowal jojo. Przeciez w pazdzierniku nie nosi sie sukienek letnich. I na pewno nie wroci 2 razy tyle tylko wroci stara waga, moze troche wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisnc
:) byle do lata :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda sie, uda
Udac sie uda, moze nawet wiecej zrzucisz, bo to bardzo restrykcyjna dieta. Tylko pytanie czy wytrzymasz? od tego zalezy. Jak sie raz zlamiesz to koniec. No i przygotuj sie na duuuuzy glod, ktory mozesz zapijac SlimCoffee, u mnie fajnie tlumi glod i zapycha zoladek. Po 3 tygodniach powinnac miec spoczko 15kg mniej, jesli tylko nie zjesz nic niedozowlonego. Bedziesz na w sumie diecie ketogenicznej, wiec waga poleci ba szybko, ale pierwsze 4 dni beda najgorsze. Potem zoladek ci sie skurczy, glowa przestanie bolec i poczujesz sise lepiej. Dieta moze byc, bo bialko jest, owoc jest. Dorzuc tylko 2 kapsulki Omega 3, bo jednak zdrowe tluszcze obowiazkowo, i koniecznie, ale to koniecznie musisz brac codziennie witaminy, zeby organizm mial wszystko co mu potrzeba i nie zabieral z wloso, skory i paznokci. Poza tym witaminy sa wazne, zeby skora sie ladnie wciagala, no i samopoczucie lepsze, od razu bedziesz miala wiecej sil. Powodzenia. Ja kiedys schudlam 10kg w 2 tygodnie i tez mi mowili, ze zgubilam wode a nie tluszcz, ze za szybko, ze nie zdrowo, ale lepiej miec to w d...ce, ja widzialam roznice i czulam sie lepiej. Jadlam podobnie tylko w innej kolejnosci - rano kawe i slimcoffee, jakby na II sniadanie salatke warzywna (sama, bez sosu, bez jogurtu, warzywa oczywiscie nie skrobiowe, raczej zielone) i znowu slimcoffe druga filizanke, takie cos skutecznie mnie zapchalo do obiadu, na obiad jadlam mieso z indyka na parze lub rybe z warzywami, a owoc ok 18 np duza pomarancza. Potem robilam dzbanek herbatki i zapijalam glod, po 4 dniu glod przetsal dokuczac a ja poczulam dalsza energie i od tego momnetu zaczelam w zasadzie spalac tluszcz. AHa, caly dzien popijalam czerwona i zielona herbatke, byla do 17, bo ona pobudza. I SlimCoffe sprobuj, mi pomoglo, jest pyszne. Tylko po tej dietce uwazaj i nie rzucaj sie na jedzenie, bo na bank przytyjesz. Potem po prostu musisz jesc mniej i jak wrobelek, zreszta sama zobaczysz. I na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresitta
ja sie przyłacze jesli mozna ale mam niej do zrzucenia kg moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresitta
tak mam 5 kg wiec powinnma w tydzien zrzucic wg twojego opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitrawaw
a ile tak dziennie kalori by to bylo? bo tez sie zastanawiam mam 8 kg nadwagi a moze i 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
Proponuję Ci 5 posiłków dziennie zamiast trzech, rano zjedz najbardziej kaloryczny posiłek, będziesz miała energię do ćwiczeń. Po treningu zjedz serek wiejski albo inny nabiał. Jeśli masz zamiar codziennie ćwiczyć Twoje mięśnie muszą mieć pełną suplementację żeby mogły się regenerować. Twoja dieta jest marna, dopracuj ją. Znajdź sobie przede wszystkim dobre źródło magnezu i żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitrawaw
łatwo sie mowi ale jak opracowac aby nie bylo za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
To nie kwestia czy dużo czy mało tylko ODPOWIEDNIO. Wyrzuć z diety proste cukry, i tłuszcz, gotuj na parze. Jedz ryby, nawet te tłuste takie jak łosoś, są bardzo zdrowe a tłuszcze w nich zawarte to dobrodziejstwo dla organizmu, świetnym źródłem żelaza są podroby. Nie jedz ziemniaków i pieczywa, nie smaż. Posiłki możesz oprzeć na warzywach mięsie i nabiale - jeżeli nie masz alergii. Najlepiej jeśli skombinujesz sobie małą wagę i będziesz ważyć wszystkie składniki posiłku, łatwiej będzie Ci ustalić określone porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitrawaw
kalori nie liczyc? a to jak dieta sb ? mogla by byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
Ja nie jestem dietetykiem, dieta zawsze była dla mnie dodatkiem dla ćwiczeń, a nie głównym celem. Możesz zamknąć się w powiedzmy 1200 kalorii, i pod to układać posiłki, nie widzę problemu, musisz tylko słuchać swojego ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
Pamiętaj tylko że kaloria kalorii nierówna - to że nie zjesz w ciągu dnia 600 kalorii nie znaczy że możesz je dopchać paczką czipsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha111
mozna dopchac paczka czipsow, ja tak jadlam i schudłam duzo byle bylo 1000 kcal i ani grama wiecej jadlam nawet golonko, a schudlam , ale w ramach tych 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
Gratuluję, może stwórzmy dietę opartą na czipsach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha111
nie mowie ze caly czas jadlam czipsy , i z ecala paczke , ale zcasem cos zjadlam slodkiego i chudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
Jakbym miał zamiar schudnąć 15kg w ciągu miesiąca to raczej nie wrzucałbym w siebie pustych kalorii, no ale to już nie moja działka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×