Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sofiappp

Chodzenie nago przy dzieciach

Polecane posty

Gość sofiappp

Mi sie to nigdy nie zdarzyło bo po kąpieli od razu ubieram sie w łazience, nie paraduję bo domu z gołą dupą. Przebieram się również przy zamkniętych drzwiach. Pewnych granic nie powinno się przekraczać, moi rodzice przy mnie nie chodzili nago i moje dzieci równiez nie widziały mnie w negliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeeeeeee jupiak
ale po co to piszesz, mozesz spytac innych ale ty po prostu od razu piszesz swoje zdanie i koniec kropka, no to jak masz takie myslenie to sobie tak dalej rob i odwal sie od innych ktorzy robia co chca. golizna to naturalna rzecz, wiec niektorzy pewnie sie jej nie wstydza i tyle. niejedne dzieci widzialy swoich rodzicow w calej okazalosci i mysle ze nie musza sie teraz leczyc u psychologa. bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda wysmienita
Póki dziecko jest malutkie to naturalna rzecz. Ale w momencie kiedy zaczyna rozumieć różnicę chłopak-dziewczyna to uważam że nie pwoinno się chodzić na golasa. Nagość to nic złego ale trzeba uczyć też intymności. Tego,że nie wszystko wolno oglądać i pokazywać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda wysmienita
Nie wyobrażam sobie chodzić nago przy 4 latku - mój siostrzeniec już rozumie na czym polega ta subtelna różnica między kobietą a męzczyzną. I jego rodzice już nie paradują przed nim nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde jupiak
Rozumiem, że jak twoje dzieci będą nastolatkami to bez skrępowania będziesz chodzić po domu nago, to takie naturalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze
moj ma 6 lat i czasami się wszyscy razem kąpiemy, mamy co prawda wielką wannne 4os i może dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
u mnie w domu rodzinnym rodzice chodzili ubrani ale nigdy drzwi do ich lazienki nie byly zamkniete na zamek. sama jak roslam to przestalam wchodzic do taty jak sie kapal jak mialam jakies 7 czy 8 lat, do mamy wlazilam czesto, po cos z lazienki ale tez po prostu pogadac. moj brat rzadziej wchodzil do mamy, do taty spoko, wziac cos czy po ciuchy. i tak moj 6 letni teraz syn wlazi mi do lazienki, odpowiedzialam juz dawno na rozne pytania, podparlam sie ciekawymi ksiazeczkami stosownie do wieku i jest luz. a ze ma juz 6 lat , sam wie, zeby sie przy obcych nie rozbierac itp ale nie rozumiem czemu mialby sie wstydzic w domu. dla niego to jest tak ze skoro mi sie zdazy pomoc mu dupe podetrzec to czemu niby mama sie przed nim zaslania. nie wiem co mialabym mu powiedziec. sam dojrzeje. z obcymi juz zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×