Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uhuihuiiiiiiiiiiiiii

13 miesięczniak budzi się jeszcze 4 razy w nocy-normalne?

Polecane posty

Gość uhuihuiiiiiiiiiiiiii

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkkk
moje to dopiero jak skończyło dwa lata to zaczęło przesypiać noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuihuiiiiiiiiiiiiii
to mnie pocieszyłas, bo dzieci znajomych oczywiscie noce od urodzenia przesypialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkkk
moje nie dość, że nocy nie przesypiało to w dzień nie śpi jak skończyło roczek. Teraz ma 2,5 roku chodzi spać o 21:30, wstaje o 7:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały też ma 13mc i też budzi się w nocy 1,2,3 albo i 4.... ostatnio przespał mi 3 noce całe pod rząd ale dzisiaj juz się budził więc to chyba przez przypadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja też sie budzila w 13 mies
choć wcześniej ładnie rpzesypiala noce. Potem znów spala dobrze i teraz w 16 znów się budzi kilka razy w ciagu nocy. W zasadzie to nic nie chce. Napije się kilka lyczków i zasypia albo wystarczy ją poglaskać i zasypia. Nie wiem czemu tak ma moze jakieś skoki rozwojowe czy zabki wychodza. Nie widzę zeby to bylo czymś niepokojacym więc po prostu czekam aż samo przejdzie. Wsatjemy z mezem na zmianę wiec nie ejst to aż tak uciażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde dziecko ma swoj rytm dobowy, więc nie martw się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie jest
normalne, a wszystkie, ktore tak uwazaja sa chyba niepowwzne : o Mam 3 dzieci, kazde kompletnie inne z totalnie innym charakterem, ale zadno nie budzilo sie w nocy po skonczeniu pol roku. Dla mnie to gluptoa tlumazenie, ze kazde dziecko jest inne i dlatego budzi sie w nocy. Bzdura na kolkach. Fakt, kazde dziecko jest zdecydowanie inne, ale takie budzenie to wina matek i ojcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie jest
oczywiscie pomijam moment zabkowania czy choroby, bomwtedy regul nie ma, takze autorko moze twoja mala zabkuje? Natomist reszcie matek,ktory, dzieci do 2 lat (o zbrozo!!!) sie budza to nic tylko wspolczuc braku komswekencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie jest
i sorki za bledy, ale nie rozgryyzlam jeszcze do koncategomipada i stad te literowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie jest
i sorki za bledy, ale nie rozgryzlam jeszcze do konca tego ipada i stad te literowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbhy
no niestety to nie jest - o, widzę że jesteś specjalistką (3 dzieci to już doświadczenie, że hoho), więc może wytłumacz mi co robię źle, jeśli moje dziecko ma 10 miesięcy i budzi się około 4-5 razy. No bo najwyraźniej to moja wina. Chętnie się dowiem dlaczego. Dodam jeszcze, że mając 2-3 miesiące miało tylko jedną pobudkę, więc najwyraźniej moja WINA wynikła gdzieś po drodze. Może zaczęłam lunatykować i nieświadomie budzić dziecko co godzinkę, dwie w nocy? Bo za długo i za dobrze mi się spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiałas sie
pochwalic swoim nowym ipadem i tym ze masz idealne dzieci :/ zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 3 miesiace wiecej ale kiedy miała już 8 to spi od 20 do 7 rano wogóle sie nie budzi tylko jak jej zeby sie wyrzynały to raz dziennie na 15 do 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie jest
rzeczywiscie ipad to takie cudo, ze traeba sie nim chealic. nie rozsmieszaj mnie, wiesz? poza tym tak, zebys wiedzisla przy trojce dzieci wiesz juz dokladnie co i jak robic, wiec budzace sie dziecko to na 100 procent wina rodzica, bo moj najstarszy syn budzil sie do 5,5 miesiaca mimo, ze nie byl glodny, nie chcialo mu sie pic i nic mu niemdolegalo,natomiast przynkazdym kwiknieciu ja lub maz do niegomlecielismy, przez co nauczyl sie, ze przy kazdym nawet najmniejszym dzwieku ktos do niegomprzyleci imtrudno bylo go odzwyczic od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam 3 :P I jak byly male to mi przesypialy cale noce, a teraz Zośka się budzi czasem z 10 razy nawet i jęczy sama nie wie o co. Pojęczy poglaskam ją, utule i zasypia. Malo tego- Mania ma 5 lat i ma takie nocki kiedy się z 3-4 razy obudzi bo jej się coś zlego śni. Sama się nieraz budze, spać nie mogę. Żadna w tym wina rodzica! Ludźmi jesteśmy wszytsko się naklada na to jaki mamy sen od naszego stanu zdrowia po wszsystkie wrażenia jakie odebraliśmy w ciagu dnia. Mozesz mu zamiast mleka dać wody, mozesz starać się nie rozbudzać wiecej, mozesz zrezygnowac z jednej dziennej drzemki (nie wiem ile ich ma moi lubią sobie pospać i Zocha ma 3 drzemki, Kornel jedną ale solidna) mozesz wymyślić milion różnych sposobów, a mozesz po prostu przeczekać. Kiedyś zacznie rpzesypiać noce co nie oznacza ze i tak nie bedzie się budzilo co jakiś czas z takich albo innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna a jakim cudem
twoje 3 dziecko ma na imie Zosia, skorozawsze by la Karolina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam takiego problemu, ale może zastanów się nad warunkami, w których śpi dziecko...Wywietrzenie pokoju, dźwięki (dzieci przyzwyczajone w niemowlęctwie do totalnej ciszy podczas snu potem budzą się z byle powodu) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuihuiiiiiiiiiiiiii
warunki się nie zmieniły, dzwięki go nie budzą, zawsze budzi się o tych samych porach.. okno w nocy uchylone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×