Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dwudziestkaa

22.05.2012r. Zaczynamy !

Polecane posty

Gość małataka
Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa 211
ja też! zaczełam od dzisiaj ! :D ogólnie mam pare kilo do zrzucenia po zimie i kosmos z cerą, wiec przydałyby się jakieś gruntowne zmiany w odżywiani. narazie zrezygnowałam z kawy i słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) Ja chcę schudnąć tak 3 kg, jak na razie to stawiam na ćwiczenia i od jutra jakaś konkretniejsza dieta. Ile macie lat ? Jaką wagę itp ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa 211
mam 21 lat, i przy wzrośćie 168 waże 56 kg, nie mam żadnej nadwagi ale przeszkadza mi tluszczyk na brzuchu i udach. chciałabym miec jeszcze szczuplejsze ramiona, nie weim jakie cwiczenia wprowadzic..narazie bazuje na diecie jeść-mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa 211
to mój pierwszy dzien bez batonika.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Mogę się przyłączyć !!! Chciałabym schudnąć 5kg do wakacji !!! Wybrałam diete od 600 - 800 kcal dziennie i nie jem po 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa 211
a ile maszwzrostu ? BAsunia? a dwdziestka ile wazysz? ja nie jem od 19 :D ale juz cos czuje ze dzisiaj nie dam rady.. no chyba ze sie opije woda jak wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa 211
600 - 800 kg to dosc ubaga dieta. zwłaszcza ze z tego co zauwazyłam to jestes młoda mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małataka
150 cm wzrostu i 44 kg wagi.. Chciałabym jakieś 42 u mnie aeroby codziennie jakieś 60 min i cwiczenia silowe :) dieta 1200 kcal zero słodyczy, wykluczenie białego cukru i jasnego pieczywa, napoji slodzonych i gazowanych.. Dużo wody, warzyw i białka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma 16 miesięcy tak troche mało ale dzieki tej diecie udało mi sie już schudnac 14 kg po ciąży czas pozbyc sie reszte i wczesniej mały bląd źle napisałam ze wzrostem mam 167 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym stosować jakieś 1000 kcal, ale nie wiem czy mi się uda, właśnie wróciłam z basenu i tak ogólnie to ćwiczyłam dzisiaj 3h, jestem padnięta dlatego idę już spać, odezwę się rano. Dobrej nocy wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadaniu, niestety trochę kalorycznym, jajecznica z 2 jajek jeden plaster szynki, troszeczkę masła, i jedna ciemna kromka chleba, przed chwilą wróciłam z biegania, no i skończyłam właśnie 10min gimnastykę :) Wybieram się jeszcze dzisiaj na rower :) A u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×