Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina005

Jakiego wybrać zwierzaka?

Polecane posty

Gość karolina005

Marzę, aby mieć zwierzaka lecz nie wiem jakiego sobie kupić? Wszyscy mówią,że pies to najlepszy przyjaciel człowieka jednak chciałabym coś innego. Nie wiem też ile to może mnie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrK
Lepiej nie kupuj żadnego, szkoda zwierzęcia na Twoje fanaberie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek zdecyduj się na małego gryzonia:) jest z nim mniej obowiązków niż z psem i wydaje mi sie że jednak mniejsze koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .sasanka.
mieszkasz sama czy z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokjj
Jak pies czy kot to NIE KUPOWAĆ (chyba, że rasowy z porządnej hodowli, ale to jest wydatek 2000 zł i więcej, zależnie od rasy) tylko wziąć ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i fajna skarbonka, ale raczej nie o to chodziło;) weź chomika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssuss
szyszyle bo są przesłodkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
zdecydowanie chomiczka!!! nie ma sie co zastanawiac nawet nad innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
na początek proponuję poczytać trochę literatury o gryzoniach/psach/kotach itd. żeby podjąć mądrą decyzję... do krakvetu zaglądnij, oni mają duży wybór takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuussssss
niby jakie rzeczy mają w tym krakvecie?? lepiej czytać na forach o konkretnych zwierzakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976ja
Ja miałam już w swoim domu papużki faliste, papugi kozie, chomiki, świnki morskie, psy ,koty , szczury, rybki, żółwia. Powiem tak . Po wielu latach zajmowania sie nimi , stwierdzam ,że NAJLEPSZE SĄ ZWIERZAKI Z PLUSZU-NIE JEDZĄ, NIE ŚMIERDZĄ, NIE TRZEBA PO NICH SPRZĄTAĆ, A PRZYTULIĆ SIĘ DO FUTERKA ZAWSZE MOŻNA . A tak poważnie, teraz mam : szczury -, dwa, jak były małe,to jadły ze mną z talerza , a teraz gryzą , śmierdzą i nie daja się wziąć na ręce....świnki morskie 3- w nocy hałasuja jak diabli, dużo jedzą, wyłazi z nich sierść , często trzeba im sprzątać , bo śmierdzi w całym domu juz po 4 dniach.... psa - jamnika ma 13 lat , znaczy teren, jest złosliwy, jak się cieszy , to sika ze szczęścia pod nogi, potrafi zaznaczyć mi poduszkę albo ubranie.....mała koteczka - 3 miesiące , śmierdzi z kuwety jak z murzyńskiej chaty, sprzatam po każdej zdrowej kupce, łobuziara, że hej, łazi po kwiatkach, firankach, włazi do szaf, szafek kuchennych, gryzie , drapie, tłucze co popadnie i gryzie kable. Chomiki hałasują w nocy i nie dają się przytulać. Żółw jak zółw ,samotnik nie skory do zabaw. Papugi tylko dla oka , niekoniecznie dla ucha i brudzą bardzo. Rybki do popatrzenia. Koszt utrzymania każdego zwierzaka + lekarz to spory wydatek, zwłaszcza jak pupilek zachoruje. Powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęcki
nie kupować, brać ze schronisk biedne zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie rewelacyjne są papugi, zwłaszcza te większe - szalenie inteligentne, kontaktowe, jeśli je oswoić stają się prawdziwymi towarzyszami, z którymi można nawiązać podobną relację jak z psem, czy kotem. No i dłuugo żyją, moja ma już 11 lat i czuje się świetnie ;) Nie są zbyt kosztowne w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie z kolei najukochanszym zwierzakiem jest KOT , uwiielbiam kocury :) a szczegolnie te z charakterem. Sama mam dwa koty i nie wyobrazam sobie bez nich zycia, kociara ze mnie jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze rybki ? nie sa drogie w utrzymaniu, pozatym widok akwarium i działającego filtra bardzo uspokaja. Mozesz zdecydować się na duże akwarium, bedzie piekna ozdobą całego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
królika - posiadam albo kota - chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Twoje zdanie,ale ja jestem wielbicielką psów – i to każdej rasy. Nie ma dla mnie stowrzenia, bardziej kochanego oraz oddanego niż pies. Na każdym kroku widzę ich wdzięczność, są mądre oraz zabawne, jak żadne inne zwierzę. Mogę się Wam pochwalić, od niedawna zostałam właścicielką takiego psiaka http://chimerabulls.pl/bulldog-amerykanski/ razem z właścicielem tejże hurtowni wybraliśmy taką rasę, jak na razie psina jest kochana ( może dlatego,ze jest malutki ) mam jednak nadzieję,ze będę zadowolona z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×