Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

młody nie akceptuje niekapków, zwykłe kubki ląduja na ziemi kupiłam więc specjalny kubek z lovi http://www.mamabebe.pl/product-pol-15361-Kubek-niekapek-360-12m-250ml-.html Problem w tym że młody nie chce/nie potrafi ciągnąć by płyn wyleciał. Macie może jakieś sposoby by zachęcić/ nauczyć picia w taki sposób ? a może jakaś mama miała taki kubek i podzieli się doświadczeniem ? Z góry dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mój tez nie lubi nie kapkowwiec kupiłam mu kubek ze slomka:-) i po problemie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomka też odpada, problem jest taki sam jak w tym kubku, trzeba ciągnać a on tego nie kuma albo jest zwykłym leniem patentowanem i woli jak mu leci z butelki :/ dlatego z samym kubkiem nie mamy problemu jak z niekapkiem ( w tych nie akceptuje ustników ) tylko właśnie z tym że musi załapać że musi ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko,On doskonale wie że trzeba ssać ale skoro ze zwykłych mu leci lajtowo to po co ma się męczyć;) Moja córka tez była taka cwaniara:) Kupiłam jej kubek niekapek z Aventu z takim płaskim ustnikiem i koniec jak chciała pić to jej ten podawałam, najpierw sie złościła, nie chciała, ale nie przelewałam do innego i wkońcu zakumała że jak chce pić to musi z tego:) Na samym początku jeszcze żeby jej uświadomić że tam jest woda ściągnełam tą gume od spodu i jej leciało normalnie i tak ze 4 razy a potem założyłam a ona kombinowała co zrobic zeby poleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego nauczyłam ze słomki tak, że kupilam soczek w kartoniku i dałam mu z tą słomką i lekko nacisnęłam kartonik zeby sok wleciał do slomki tak kilka razy i on za chwilę zajarzył i sam ciagnął :) teraz ma taki kubek http://allegro.pl/kubek-disney-ze-slomka-zakrecany-400ml-i2279594962.html bo z wszystkich rodzai kubków umie pic ale tylko jak ja mu trzymam a sam nie chceprzechylic wiec ten ze slomką jest najlpeszy bo sam sie napije kiedy chce :) a ile syn ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gloria ja tak samo nauczyłam synka pić ze słomki. Oczywiscie innych kubków (niekapka, czy tego 360 stopni) nie tolerował. Teraz u nas tylko słomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 miesięcy :) Grzenia no super pomysł z tym zdjęciem gumy, sama bym chyba na to nie wpadła :) on przykłada usta i własnie się wkurza, a ja się szybko poddaje :/ spróbuje tak jak piszesz, niech wykmini że tam coś jest a potem bede twarda...mam nadzieje :P ewentualnie spróbujemy jeszcze twego soczku w kartonie, w sumie też pomysł :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarafajansiara
Moja corka niekapkow.nie.chce znac,z kubka juz ja od dawna ucze,ale dalej rozlewa i to fest -a zaskoczyla taki kubek z rurka. ta rurka jest wbudowana,tak ze nic nie wycieka. to jej podeszlo bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×