Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zębineczka:(

Mam brzydkie zęby - gdzie szukać pomocy?

Polecane posty

Gość ty7uioiuytr
licówki tylko na zdrowe i mocne zęby, inaczej słabo trzymaja i szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty7uioiuytr
"Uwierz mi, że na 100% problem wynika z twojego podejścia..." x ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalambury pod poduchy
też miałam brzydkie zęby ratowały mnie tylko licówki warte fortunę ale przynajmniej nie wstydzę się usmiechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...crac...czy nie crac
Ty lachoń sam przestań pier... wbrew pozorom to nie takie łatwie trafić do dobrego stomatologa, ja też mam kiepskie doświadczenia ze stomatologami. Byłam z tym samym zębem w kilku gabinetach i w każdym mówiono zupelnie coś innego. W jednym chciano leczyc w innym stwierdzono, że jest wszytko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachoń
hahhaha zalosne gadanie leniwych brudasow co to przez 3/4 nie myli zebow, chodowali zdechle zarcie w gebach, a jak dziury zaczely byc wieksze od zeba to dopiero sie przebudzili i pobiegli do dentysty, a ze ten nie mial juz co naprawiac bo takie szambo, to teraz zwalacie wine na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachoń
3/4 zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...crac...czy nie crac
Ty lachoń czy trzeba Ci tłumaczyc jak dziecku... Niektórzy maja predyspozycje do próchnicy (choc dbają o higiene) inni mogą przez cale życie nie byc u stomatologa i nie mieć żadnego ubytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty hmmmm prochnica z dupy sie nie bierze wiec nie pierdol tu glupot, jeden chuj czego wina, trzeba byli isc do lekarza za dzieciaka, bo przy prochnicy na pewno z geby wali a to normalne nie jest, co to tez wina dentysty, ze lekarza sie nie chcialo odwiezic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujikolfrgt
malo kto ma z natury zeby jak gwiazda filmowa-u wiekszosci ludzi natura zjeebala sprawe zębów-ja nienawidze swych zebów gdybym duża kas e miala to bym se licowki wstawila -coz ładne zeby sa dla bogaczy-a ja moge tylko unikac cukru bo to wrog nr 1 zębów i zdrowia w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxmfj
czasami suplementy z żelazem podawane w dziecinstwie osłabiają zeby tak, ze już po nich. Cóż Ci powiem. lecz problem a nie tuszuj licówki licówkami ale martwy ząb można wybielić koszt ok 300 zł. Przede wszystkim lecz, żadne wybielanie tylko podstawa, panoramiczne zdj szczeki całej i będzie wiadomo jakie ubytki są dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxmfj
ja licówek bym ie poleciła- widać je, trzeba wymieniać. (no, chyba, ze w ostateczności) Ale jak zęby wyglądają nienajgorzej- ze wzgl na budowę to ortodonta i aparat. I na to postawiłam ja teraz mam szeroki uśmiech, zdrowy i zgryz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxmfj
jak się da ratować naturę to ratuj. żel do fluoryzacji ok 30 zł, pasta zielona elmex podobno daje radę na uszkodzenia szyjek przyzębowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zathilllaa
o kase sie rozbija--piekne zeby, ktore moz e zrobic dentysta i ortodonta-sa dla oosb dobrze zarabiajacych, zamoznych - malo kto ma z natury zeby piekne jak gwiazda filmowe-która i tak jest po poprawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam okropne zeby
Krzywe, Zolte, jedna jedynka ukruszyla mi sie za małolata, wiec wygladam strasznie z ulamanym zebem z przodu :( Nic z tym nie zrobie, bo jestem uczulona na WSZYSTKIE znieczulenia, jedynie narkoza wchodzi w grę, wszystko zawsze musialam robic na zywo, łącznie z leczeniem kanałowym, wybielanie też odpada bo mam odsloniete szyjki dziasel. Wiec niestety bede chodzic z takim uzebieniem do konca zycia. Oczywiscie sie nie usmiecham, bo jest mi okropnie wstyd. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiesole
niewielu stac na implant-1 sztuka 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadamos
Czas zabrać się do pracy - systematyczne mycie, aparat na zęby, leczenie ubytków - wiele można zmienić bez wydawania ogromnych pieniędzy. Oczywiście w skrajnych przypadkach doprowadzenie zębów do lepszej kondycji może być trudne, ale to przecież wyłącznie wasza wina, że doprowadziliście je, do czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissueee
no to niezbyt fajna sytuacja, jak Ci dentysta popsuł zęby, ale na pocieszenie powiem, że nie wszyscy są tacy źli, poza tym nie chyba nie masz wyjścia tylko pomocy musisz szukać u stomatologa. Tylko tym razem zanim się do jakiegoś wybierzesz to sprawdź dokładnie. Ja też nie mam za ładnego uśmiechu i się zastanawiałam co mogę zrobić, na stronie mojego gabinetu znalazłam info o tej usłudze http://www.nowa.galeriausmiechu.pl/pl/digital-smile-design przyznam, że mnie żywo zainteresowało to, że można samemu 'zaprojektować' swój uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że implanty w Twoim przypadku nie są konieczne - może wystarczy ładną, białą koronkę założyć? Ja mam już 3, to moje najładniejsze zęby :D myślę też o aparacie nazębnym, już nawet wybrałam sie do Dental Services w Krk na konsultację i teraz odkładam tylko kasę. Ładny uśmiech i brak kompleksów jest wart walki, idź do poleconego dentysty i sama zobaczysz, ze było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej udać się na konsultację do dentysty. nie wiem, jak mogli Ci wszyscy mówić, że masz brzydkie zęby :> ja pięknych nie mam, ale nigdy mi tak żadne stomatolog nie powiedział. Jeśli masz niedaleko do Łodzi to polecam ci dr Beatę Kosowką - przemiła i bardzo dobra pani stomatolog, jeśli jesteś tak wrażliwa to ona by była dobra dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw dentysta musi wszystko wyleczyć. Wybielanie w twoim wypadku nie ma sensu, powinnaś zacząć od zmiany przyzwyczajeń, fajki, kawa i te sprawy. Mycie 3 razy dziennie, porządna pasta. Jeśli pójdziesz na zabieg to i tak szybko wrócisz do "normalności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, nie przesadzajcie z tą częstością mycia zębów. 2 razy dziennie, rano i wieczorem w zupełności wystarcza. Można sobie szkliwo wyjeździć przy dziąsłach, zwłaszcza jak się ścierne pasty wybielające stosuje https://lekosfera.pl/manufacturers/vitaprodukt-243 . W środku dnia kły można ew. przepłukać czymś odświeżającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca rozumiem pytanie, gdzie szukać pomocy, no chyba najlepiej jak się ma problem z zębami to się wybrać do dobrego dentysty. Dla mnie najbardziej istotne jest to, żeby one były wyleczone i zdrowe, potem ściąganie kamienia, piaskowanie i ząbki jak marzenie. Na pewno w takich sytuacjach, żeby mieć piękny uśmiech pomaga dobry dentysta, ja chodzę do doktor Kuczyńskiej i mam świetną opiekę, poza tym zawsze chętnie doradzi, co mogę jeszcze zrobić, żeby olśniewać uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skowroneczka93
Ja też mam brzydkie. Niby są białe ale krzywe i słabe, bardzo łatwo się psują (dosłownie z wizyty na wizytę ok 2 tyg), ogólnie jestem piękną kobietą, ale nie mogę w to uwierzyć dopóki nie będę mogła się normalnie uśmiechnąć do narzeczonego. Też byłam u kilkunastu dentystów, którzy wyrwali mi 5 zdrowych zębów (sic!) nawet nie mogę założyć aparatu bo zęby byłyby zbyt obciążone i jedyny ratunek dla mnie to wyrwać wszystko jak leci i założyć implanty. Dosłownie czuję jak chwieją mi się w ustach, też płakałam tyle czasu, dbałam o nie jak o własne dzieci, nawet przeżyłam dwie próby samobójcze z tego powodu (próbowałam się otruć). Ostatni dentysta mnie wyśmiał prosto w twarz pytając który profil pokazuję u fotografa bo on sam miałby dylemat gdyż nie wie która strona wygląda gorzej. Gdyby nie mój wspaniały mężczyzna p*erdoliłabym to życie. Dalej słyszę wyzwiska ze szkoły podstawowej i gimnazjum gdy "koledzy" wołali mnie przez cały korytarz per 'krzywy ryj' albo 'strzyga'. Teraz załatwiam wyjazd za granicę i odkładam kasę na zęby (pochodzę z niezamożnej rodziny ale jestem pracowita). Trzymam za was kciuki kobitki, bo jak facet ma brzydkie to to nie jest aż taka tragedia i nigdy nie słyszałam by koledzy z brzydkim zgryzem mieli przez to takie problemy jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ul
Hej, kurcze, niestety się spóźniłam ;c No nic, mam nadzieję, że ktoś tu jednak wejdzie, może nawet Ty, autorko posta i Cię trochę pocieszę, a jednocześnie sama uzyskam jakąś poradę. Otóż, mam 17 lat i totalnie mega hiper super i w ogóle chore zęby. Byłam u wielu lekarzy, ale, co ciekawe, żaden z nich nawet nie potrafił mi powiedzieć co mi jest.. Mam totalnie malutkie ząbki, pozbawione szkliwa, wyglądające jak małe, żółte i krzywe kosteczki wystające z dziąseł. Nie jestem typem laski, która nie wiadomo jak powala urodą i wgl jest och i ach, ale prawda jest taka, że zdaję sobie sprawę, że ogólnie z twarzy itd, to źle nie jest ;) Dodatkowo, nie narzekam na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Nie piszę tego jednak, by się chwalić czy coś. Ja po prostu zmierzam do tego, że na szczęście jest wielu chłopaków/mężczyzn, którzy, w porównaniu z innymi atutami naszej urody, nie zwracają uwagi lub olewają kwestię uzębienia. Uwierzcie mi;) Jednak zawsze jest jakieś ale... Ale chodzi o to, że nawet jak chłopak ma gdzieś te moje zęby, to ja cały czas o nich pamiętam (jestem w takim wieku, że mam trochę na uch punkcie bzika :c) i to psuje mi wiele relacji. Dlatego Was rozumiem... Piszę tutaj, bo coraz smutniej mi ostatnio przez to wszystko i może jak przeleję to tutaj i ktoś jakimś cudem dobrnie do końca mojego monologu, to trochę mi się polepszy ;) Jest bowiem taki jeden... Dobrze nam razem, dogadujemy się, rozumiemy i chcielibyśmy być kiedyś razem. Ale... mieszkamy w innych krajach, a on ma panienkę (co jest dosyć zrozumiałe, bo w końcu dzieli nas 2000 km), która ma piękne, białe, proste i cudne zęby. Nie przejmowałam się, bo liczyłam, że i ja wkrótce swoje wyleczę. A dzisiaj byłam u kolejnego dentysty, który stwierdził, że nawet nie wie jak to leczyć i postraszył nas ogromnymi kosztami (nie mam zbyt wielkich funduszy) Tak... mogłabym pisać jeszcze i jeszcze, ale i tak obawiam się, że nikt tego już nie przeczyta. Ogólnie Ci powiem, mam nadzieję, że wszystko w porządku u Ciebie i tych, którzy się tu wypowiadali. Podnieśliście mnie trochę na duchu, bo odkąd wróciłam od lekarza, płaczę non stop ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ul
+zapomniałam wspomnieć, że zastanawiam się nad staniem się 'żywą reklamą', bo skoro żaden lekarz się jeszcze z moją chorobą na żywo nie spotkał, to może by to przeszło??? Wiem, wiem, desperacja, jak nic :c Ale co mam zrobić ? Mówią, że drogo, za młoda, ale kurcze, kiedy, jak nie teraz? za 5 miesięcy 18 lat, to normalne, że chcę mieć zdrowe zęby. Teraz mam czas na zabawę i chciałabym się czuć pewnie, poznając nowych ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ustawkach kiboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie macie większej kasy na leczenie zębów to piszcie do kolorowych gazet i wszędzie tam gdzie proponują darmowe metamorfozy. Wysyłajcie swoje zgłoszenia, napiszcie, że mimo młodego wieku wstydzicie się swojego wyglądu i marzycie o korzystnej metamorfozie, gdyż ta odmieni wasze życie na lepsze. Tam oprócz makijażu, modelowania twarzy i całego ciała, doboru ciuchów leczą także zęby. Może komuś z was się uda tam dostać. Trzeba tylko wyrazić zgodę na upublicznienie wizerunku. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy szukaj u dresiarza. Powiedz mu ze jest brzydki łysy huj:-) i po brzydkich zebach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to, żeby zmienić swój uśmiech nie jest wcale takie trudne. Tylko trzeba trochę czasu na to poświęcić. No i musisz się wybrać do dobrego gabinetu, najlepiej takiego, jak dental services, żeby mieli cały pakiet usług dentystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna bajorska
W paście do zębów i szczoteczce. Olej fajki, zminimalizuj kawę. Myj metodą wymiatania. Zobaczysz, że efekty będą zaskakująco dobre. nie twierdzę, że Twoje zęby od razu się zrobią idealne, ale po czasie zmiana będzie diametralna - zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×