Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marnotta

Boli mnie jak patrzy na inne...

Polecane posty

Gość marnotta

Może dlatego, że jestem troszkę przy kości ale jest mi przykro jak tak długo wpatruje się w fajną laskę. Przeżywacie to samo? Czy Wasi faceci się tak nie zachowują? Może on chciałby być z kimś innym po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
Moj nie patrzy sie na inne ,a jak tak,to ocenia je negatywnie,moze poprostu nie robi tego przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękit wiosennego nieba
Pytasz czy Twój facet chciałby być z kims innym? Gdyby tak było nie byłby z Tobą :) "Opakowanie"nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
patrzy się na inne bo to normalny facet wyluzuj ja nawet na to nie zwracam uwagi, czasem nawet rozmawiam na temat jakiejś ładnej dziewczyny z moim facetem, nie czuję żadnej zazdrości Ja przecież również zwracam uwagę na mężczyzn i co mam się z tym kryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
błękit wiosennego nieba - dokładnie tak, autorko zapamiętaj to i zakoduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnotta
lips90 ale Ci zazdroszczę!!!! A co do związku od 7 lat, to masz rację odkąd przytyłam to przestał być zazdrosny. Może zdążę do lata zrzucić kilka kilo, wyglądam wstrętnie, nadwaga 10kg. Faceci odwracają wzrok ode mnie z obrzydzenia. Muszę schudnąć i wyglądać jak kiedyś. Aż boję się co będzie jak urodzę dziecko i jeszcze bardziej przytyję... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlettta13
Ja mam tak samo mój facet lampi się na inne, wkurza mnie to bardzo . kiedy mu powiedziałam że mnie to boli to powiedział że on jest facetem i będzie to robił...wtedy mnie to 100 razy mocniej zabolało. No nic przestałam wałkować temat i odwracam głowe gdy widzę jego wzrok na innej. Nie mam problemu z nadwagą, lecz z niską samooceną, Zanim go poznałam byłam w życiowej formie podobałam sie sobie i miałam powodzenie, ale ten związek troszkę mnie jakby wpędził w kompleksy, zaczęłam patrzeć na siebie pod innym kontem, i brakuje mi poczucia kobiecości. Chciałam jeszcze dodać że dbam o siebie nie chodzi o to że spoczełam na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
dziewczyny ile wy macie lat. Nie chcę was obrazić ale zachowujecie się jak niedojrzałe emocjonalnie. Po coś z wami są i wątpię żeby to było przyzwyczajenie. Nigdy nie kręci was żaden facet, nie patrzycie na niego, czy to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
Dla kobiet które mają niską samoocenę jest to bardzo przykre. Moim zdaniem jeśli facet nie potrafi dowartościować swojej kobiety to ona zawsze sie będzie czuła gorzej w otoczeniu innych kobiet. Kobiety owszem patrzą na facetów tylko troszkę inaczej jak facet. Kobiety nieco kuso chodzą ubrane eksponując swoje wdzięki, a facet co ma do pokazania, nie chodzą w obcisłych pordkach z klatami wywalonymi jak kobiety. Więc co się dziwic tym kobietą okrągłym które nie mogą ubrać się kuso, że boli ich takie właśnie zachowanie faceta. Facet patrząc na inną dowartościowuję właśnie tą laskę którą mija, bo to one czują się w tedy ,wow ale jestem sexi,.A ta przy jego boku jak by mogła to by się pod ziemię zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
do mrrrrr, nie wierzę że ciebie nigdy nie zabolało to że twój facet lampi się na inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
dejziii- jasne że zabolało, ale to było dawno jak miałam może ze 18-20 lat dojrzałam do tego że jeżeli jest ze mną to ja jestem ta naj dla niego i tyle i niech się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
i co nie rani cię to nawet troszkę. A może z nimi siedzą bo wiedzą że taka laska ich nie zechcę, albo boją się że będą zdradzani, bo ta co nie wyglada sexi i ma niską samoocenę o sobie nie puści sie z pierwszym lepszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
No właśnie dojrzałaś nie które potrzebują więcej czasu albo mają właśnie 20 lat, i nie ma co się dziwić i krytykować że czują się gorzej czy sprawia im to ból, moim zdanie facet powinien zrozumieć to i zrobić wszystko by to jego kobieta czuła się wyjątkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te baaaaby!!!!
a ja powiem tak dżentelmen nie spogląda na inne w obecności swojej kobiety, ale co Wy możecie wiedzieć jak nie jesteście z dżentelmenem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
"A może z nimi siedzą bo wiedzą że taka laska ich nie zechcę, albo boją się że będą zdradzani, bo ta co nie wyglada sexi i ma niską samoocenę o sobie nie puści sie z pierwszym lepszym?" matko co ty pleciesz? słyszałaś kiedykolwiek o tym żeby facet był z dziewczyną która jego zdaniem jest brzydka tylko dlatego że ma wtedy gwarancję, że go nie zdradzi? to jakieś bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
ach te baaaaby!!!!- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninienie 3
Kiedyś zapytałam swojego taty, dlaczego faceci patrzą na inne. Mój tata odpowiedział tak. Choćby męzczyzna siedział w restauracji z najpiękniejszą kobietą na sali, pojawi się jaś inna także na nią zwróci uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
Argen- z tym wzrokiem to bym nie ryzykowała bo gotowe oczy wydrapać :D sorry nie mogłam się oprzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
Jasne że tak jest.... Prawda doli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
żałosne kobieta która nie potrafi zrozumieć drugiej skoro sie wyleczyłaś to pomóż innym a nie nabijasz się z czyjegoś problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
dejziii - zrozum że ja się nie nabijam, do was żadne argumenty nie trafiają, przecież najlepszym dowodem że im na was zależy jest to że z wami jest a ten teks wcześniejszy co go zacytowałam jest naprawdę śmieszny, co wy dziewczyny wymyślacie, a nakręcacie się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
żałosne? co jest żałosne? to że kiedyś zrozumiałam że moje zachowanie było beznadziejne i mówię to wam. tylko do was niestety nie chce to dotrzeć. nawet facet się tu udzielił i powiedział wam że mężczyźni są wzrokowcami i to jest prawda jak już pisałam wcześniej - uwierzcie co to za facet który nie zwraca uwagi na kobiety, chyba jakiś chory a spróbujcie powiedzieć do niego kiedyś np. widziałeś tą dziewczynę, miała piękne nogi nie? zobaczycie reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
ja wiem że faceci tak mają ale mi jest szkoda tych które przez to cierpią. Ja nie mam tego problemu bo mój mąz nie daje mi powodów do tego bym czuła się nieatrakcyjnie. Wim że z tymi oczami to zart,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
o masz ci los następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejziii
moja koleżanka była też zazdrosna że się ogląda za innymi kiedyś powiedziała mu o patrz jaka ładna kobieta a jakiego faceta przystojnego u boku ma super parka co nie, podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
dejziii -> skoro nie masz takiego problemu to nie drąż i nie szukaj niestworzonych powodów dla ktorych mężczyźni oglądają się za kobietami. Patrzą sie bo oczy same lecą a jestem pewna że jeśli za kilka minut spytałabyś się dlaczego patrzył na tą dziewczynę to nawet nie wiedziałby o co chodzi. nacieszył oko i tyle jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
no i widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrr:)
szkoda że nie jestem moderatorem :p napisałabym- problem wyjaśniony, zamykam temat :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×