Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badoolka

Badoo - jak to jest z tym serwisem, ma ktoś tam konto ?

Polecane posty

Gość badoolka

Bo już kompletnie nie wiem o co chodzi. W zakładce "Chcą Cię poznać "po prawej stronie mam, że niby 2 osoby chcą mnie poznać. Tylko czy wysłali to prawdziwi ludzie czy automat ???? Można tam kogoś ciekawego spotkać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyBrunet
tak np mnie :D ale 99 % to ruchacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zachętę Badoo roztoczy przed tobą wizję popularności i wspaniałej przyszłości, ale tak to jest sprytnie pomyślane żebyś w końcu z kasiorki wyskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badoo to dno opinia męszczyzny
Powiem CI tak miałem tam konto i wywaliłem, poznać stale mnie jakieś tam kobiety chciały (chyba koło setki), z wieloma rozmawiałem, spotkałem się z jedną nie dość że wyglądała dużo gorzej niż na zdjęciach (powiedzmy że wiele rzeczy zataiła) to najgorsze to to że tak wrednej kobiety to ja osobiście nie miałem okazji poznać... jakaś masakra, po 30 minutach spotkania miałem dość... bardzo nie mile wspominam to spotkanie. Aha i jeszcze ta kobieta mi dodała że od 5 lat szuka pracy, i zauważyłem że pali jak smok wawelski, skóra tak zniszczona przez solarium że wyglądała jak starsza o 10 lat... na jednym spotkaniu skończyłem karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkiwjdlajdw
ja sie wielokrotnie spotykalam z gosciami z badoo... albo ruchacze, albo zyciowe cioty i teraz nie wiem jak posplawiac tych ostatnich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś tam konto, nie pamiętam żebym specjalnie zakładała, zostałam jakoś przekierowana przez Facebooka. Pisali do mnie jacyś goście, ktoś pododawał do ulubionych, ale to nie dla mnie, więc usunęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaaaaaaaaaaa
szkoda głowy se zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Wam powiem zeeee
tutaj na kafeterii jest dobre miejsce zeby kogos poznac. Na pewno lepsze niz te wszystkie portale randkowe trzeba sie tylko do tego dobrze zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam konto na badoo. i powiem tak: owszem wielu z nich to zakompleksione typy kryjące się za monitorem i roztaczające wizje jacy to oni nie są ;) po chwili rozmowy czar pryska. jeszcze inni to nieudacznicy próbujący zahaczyć na zasadzie "uczepiło sie gówno okrętu i mówi: płyniemy". kolejni to ruchacze ale Ci w znakomitej większości przynajmniej są szczerzy i mówią o co chodzi. ale... na badoo jest też wiele wartościowych osób. mam kilka osób z którymi się po prostu przyjaźnię. trzeba szukac no i odpowiednio się prezentować.. odpowiedni tzn nie chodzi mi o to czy ktoś jestładny czy brzydki. chodzi mi o przekaz jaki dajesz zdjęciami i opisem. to stanowi o tym kogo przyciągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaahaa
popierdolony stawonóg - to ma być wyczyn chwalisz się czy żalisz, ja na sympati.pl poznałem ładną laskę która po 5 minutach spotkania chciała się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5rte5rtt
to ładny masz szacunek do normalnych dziewczyn... żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bardziej niemiecki portal spin.de na którym poznałam miłość życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, mnie to nie przekonało. Ale założyłem sobie konto na https://kochaj.pl/ ;) zrobiłem ten ich ekspercki test dopasowania i już z jedną dziewczyną piszę od tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam przed kontem Tomasz 45 Gryfino badoo, nie jest oszustem w sensie ze naciąga kobiety na seks czy kase ale ma za sobą kiepską rodzinną przeszłosć, jest rozwodnikiem obarczonym chorą niezrównoważoną psychicznie córka, ona ludzi wyzywa jest agresywna kłamie manipuluje ludzmi, ojcu związki rozwala, z nią zadna kobieta na dłuzszą mete nie wytrzyma, trzymać sie z daleka od niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co 2 nie odpisuje , jak się nie jeste napakowanym , i ulizanym to nie ma co myśleć. Na badoo choćbyć pisał uj wie ile nie odpisze żadna to g****o i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ale większość dziewczyn to zwykłe oszustki, albo chcące tylko jednego, z większością kontakt urywał się po kilku tygodniach, jedna mnie oszukała, z drugą się pokłóciłem, słowem - dramat. I nie będę komentował większości dziewczyn, i ich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie juz kilka razy niby napisaly hej, co porabiasz itp, potem zero odpowiedzi. Ostatnio napisalem samo witaj w odp i nic. Po co poustawialy sobie takie zaczepki z automatu, nie rozumiem. Wtedy jak jest dopasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×