Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda 2013

Szycie sukni slubnej u krawcowej ze zdjecia

Polecane posty

Gość panna mloda 2013

A teraz ile za suknię biorą? ja sobie upatrzyłam suknię z tegorocznej kolekcji 2012. Ale ślub mam za rok także za kilka miesięcy muszę zacząć szyć.Ja potrzebuję uszycia sukni i bolerka. Nie wiem kompletnie na jaką cenę mam się przygotować. Ile teraz kosztuje szycie sukni ślubnej. Moja suknia w salonie kosztuje 3500. Już ją mierzyłam, ale za rok pewnie już dostępna nie będzie no i cena... wolałabym zmieścić się w 2000 zł. A jakby się udało to jeszcze mniej. Mam szansę? jeszcze nie chodziłam po krawcowych, bo to trochę za wcześnie, ale musze zacząć myslec o tym ile kasy przeznaczyc na ten cel. Moze ktos w tym roku szyl i wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu są ceny przeróżne, ja była w kilku salonach, w jednym powiedzieli mi 1800samo uszycie plus ok 1tys za materiał, w innym 1500 za samo szycie plus materiał, w salonach tyle wezmą za szycie dlatego ja znalazłam krawcową która tak nie zdziera, i miała w ofercie bardzo podobną do tej z mojego zdjecia, tyle że bez dodatkowego trenu, ale równie piekna i przy przymierzaniu wiedziałam to ta i cena, z bolerkiem mojego projektu welonem mojego pomysłu, i przedłuzonym trenem, 1400zł, już za całość, moja suknia to koszt 1800zł ale ja zrezygnowałam z kryształków swarowskiego bo ich nie lubię i cena zmalała o 400zł, musisz pochodzić i sie popytać, bo i też jedna powiedziała że za sknie w profesjonalny salonie w krakowie to by wzieli 5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2013
Mnie nie zalezy na profesjonalnym salonie, dlatego chcę u krawcowej. Jeśli jest tak jak mówisz, że za samą pracę biorą sobie po 1800 plus materiał to sporo. Tobie sie trafila fajna okazja, a jak z efektem, mialas juz przymiarki? jestes zadowolona?:) Chyba jednak zrobie rundke przeciez nie musze mowic, ze mi chodzi o 2013 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam przymiarkę, co prawda nie mojej sukni, ale sukni która własnie u niej była szyta, jutro jadę na pierwszą przymiarkę mojej sukni, widziała wiele sukien mojej krawcowej, i te suknie są dopracowane w najmniejszy szczególe, skad jesteś jakie województwo?? ja małopolska, ja znalazłam w mniejszym mieście krawcową, nie w jakiś duzym bo to że duze miasto to od razu z 1tys wiecej sie płaci, ja jak narazie jestem bardzo zadowolona, ale dokładnie to po jutrzejszej przymiarce bębę wiedziec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od fasonu sukni, materiału i miejsca szycia - w mniejszych miejscowościach biorą mniej :) Niektóre krawcowe wymagają dostarczenia materiału, więc się musisz dopytać, czy mają możliwość go załatwić czy musisz kupić sama, co jest dodatkowym problemem. Z tego co wiem, krawcowe w mojej okolicy biorą do 1500 zł już z materiałem, także spokojnie się zmieścisz. Poza tym, możesz wysłać zdjęcia do pracowni, a oni Ci wycenią ile mniej więcej kosztuje dana suknia. Powiedz skąd jesteś może coś poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2013
jestem z województwa mazowieckiego, a dokładnie Radom. I wolałabym szyć w Radomiu. Wiem, że w okolicach miasta też się szyję, ale ja nie mam samochodu więc trudności miałabym z jeżdżeniem. Wolałabym zatem na miejscu. Moja suknia byłaby tiulowa, ale nie taka warstwowa tylko prosta w literę A. Bez trenu, nie ma ramiączek, a ja właśnie chciałabym dorobić ramiączka. No i rękawki tiulowe jako bolerko uszyć. projekt zaakceptowany przez naszą panią niestylistkę. Więc kiczu nie odwalę tą suknią, hehe. Welon sobie załatwię na własną rękę za grosze. Ma kryształki na biuście i w zebraniu takiej zakładki na talii. Ale nie wiem co z ceną dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda 2013- moja suknia jest bardzo podobna do twojej i mi krawcowa powiedziała że max 2000 zl za nią zapłace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie moje okolice, aby kogoś polecić. Ale taka sukienka z muślinu, bez trenu, na ramiączkach, w zależności od tzw. zakładek (ale Ty ich chyba nie masz w projekcie, więc raczej w Twoim przypadku zdobień) to jest 1400 - 1600 zł maksymalnie razem z materiałem. Musisz się popytać w okolicy, bo różnie krawcowe liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie po pierwszym daniu?
autorko, nie chcę mącić ale osobiscie odradzam ci szycie sukni. nie znam jeszcze panny młodej która by powiedziała ze kopia odpowiada na tyle oryginałowi ze była zadowolona. efekt jest zawsze gorszy. mówie ci to dlatego zebys pożniej nie płakała. jak cie nie stac to kup cos innego lub uzywanego. serio. wystarczy ze krawcowa użyje innego materiału i nie osiągniesz efektu ze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja rok temu
też szyłam suknię u krawcowej, i wyszła śliczna, mi nie zależało na bardzo dokładnym odwzorowaniu orginału, bo wiadomo że tak się nie da.Jeśli jest dobra krawcowa to uszyje wszystko.Ja trafiłam do takiej która ma swój mały zakładzik i szyje tylko suknie ślubne.Rok temu zmieściłam się w 1400.Zależy też od tego jaki fason ma suknia, czy z trenem-to wtedy drożej wychodzi na materiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa85
Sama krawcowa to trochę za mało. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Robiłam podejście z szyciem u krawcowej, ale podziękowałam jej, bo suknia kompletnie się nie układała, a ja byłam załamana. Swoją sukienkę szyłam w Splendorze, tam są nie tylko dobre krawcowe, ale również dziewczyna, pani Ania, ktorej specjalizacja jest robienie form - konstruktorka. Dzięki czemu moja sukienka nie różniła się od oryginału niczym, no może oprócz zmian które sama chciałam wprowadzić :). Zresztą właśnie dlatego szyłam. Nie ze względów finansowych - zależało mi na drobnych zmianach w sukni( dekolt w serce, kolor jasnoróżowy), czego w salonie z gotowymi sukniami nie byli mi w stanie zrobić. Dziewczyny prowadzą zresztą bloga, na którym dokładnie widać, co potrafią. www.sukniesplendor.blogspot.com Tak do nich trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym tam wyzej
No nie wiem czy trafiłaś do nich przez bloga skoro istnieje od kwietnia 2012. Ciekawe jakim cudem zdążyłaś do nich trafić, uszyć suknię już itp, itd. Reklama tylko reklama :o nie udawaj zadowolonej klientki. Chcesz to sie zareklamuj sama, a nie z oszustwem na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa85
Przecież pisałam, że suknię krawcowa spartaczyła mi. Szyły mi suknię w 2 tygodnie. ślub miałam w zeszła niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati13
ja tam szylam u krawcowej . nie bierze duzo, doradza i ogolnie wyszlo pieknie. i halka byla gratis, a w salonie doplacac kazali. podaje jej nr tel 790028070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szyłam sobie suknie ślubną w krawcowej w Wieliczce fajna babeczka umiała doradzić wszystkim znajomym ją polecam bo szyje również inne rzeczy.Mnie za suknie która kosztowała w salonie 4800 policzyła 1200 to zależy jaki ma się model sukni najlepiej skontaktować się z nią wtedy wyceni podaję namiary krawcowa.78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, czy możecie doradzić mi fajną niedrogą krawcową, która pięknie uszyje sukienkę ślubną. Mam 2 typy, chciałabym je troszkę zmiskować, w związku z czym kupić w salonie nie mogę :) Dodam, że chodzi o sukienkę wykonaną w całości z koronki. Z góry dzięki :*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobra krawcowa w mazowieckim, jaki region cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej byłoby w warszawie, dzielnica dowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 zł za szycie w ekspresowym tempie bo poszłam dopiero półtora miesiąca przed ślubem do niej i 700 zł za materiały. Wzór San Patrick Elisabeth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogłabyś mi podać namiar do tej Pani, materiały rozumiem, nie można u niej nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśkaaa
A znacie jakąś dobrą krawcową z Rzeszowa, która uszyje dla mnie suknię ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc12345678
też szukam dobrej krawcowej z Rzeszowa lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również proponuję szycie sukienki u krawcowej ale musi to być krawcowa która już szyje suknie ślubne a nie taka co chyba umie uszyć.Koleżanka chciała przerobić sukienkę poszła do jakiejś jak się potem okazało babulinki i powiedziała jej że nie wiej jak ją przerobić(przez telefon mówiła że nie będzie najmniejszego problemu ).Dziewczyna zaczęła szukać i znalazła fajną krawcową która od razu powiedziała jej co i jak.Koleżanka była bardzo zadowolona więc i ja skorzystałam z usług tej Pani, Wybrałam sobie model który mi się spodobał ale cena mnie powaliła na łopatki 5200 zgrozooooooooooo mnie za suknie z halką,welonem i bolerkiem powiedziała 1500 zł.Kobieta mieszka w Wieliczce powiem szczerze że pomyślałam,iż to daleko z Krakowa ale do niej są bezpośrednie autobusy Mpk więc dojazd był super.Podaję jej numer może się komuś przyda 501408532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam szyta suknie slubna ze zdjecia i wyszla super do tego tez mialam welon rekawiczki i bolerko wyszla przepieknie o takiej sukience marzylam od dziecka krawcowa spisala sie na oscara prostu a gosciom szczeki opadly jak mnie w niej zobaczyli i maz rowniez a rodzice to w ogolnie mama mi powiedziala ze jej suknia byla piekna ale moja milion razy piekniejsza mialam szyta suknie z organzy i wzorek w dwóch miejscach zreszta inaczej suknia wyglada jak sie ja opisuje a inaczej jak sie ja zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobną widziałam kiedyś na stronie www.salonymlodejpary.pl teraz nie mogę znaleźć ale wiem że szyją tam suknie ślubne, możesz spytać, może uszyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z śląska ja wam polecam Panią Elę z Tychów jest rewelacyjna szyje już od lat suknie a co najważniejsze pracuje dla salonów ślubnych wiec z szycie sukien to coś normalnego a nie przypadkowa krawcowa. Ja swoją szyłam na grudzień i była perfekcyjna :) Za taka sama musiałabym zapłacić 2300 w salonie a u Pani Eli zapłaciłam 1300 z bolerkiem i welonem i to z tych samych tkanin i koronek co te z salonu. Polecam szczerze Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze namiary salonikkrolewny.eu tam wiecej namiarów i informacji znajdziecie Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeżeli nie znalazły Panie jeszcze krawcowej, proszę napisać do Nas maila i poprosić o katalogi, być może coś się Panią spodoba. Jesteśmy producentem sukien ślubnych i wieczorowych, wiec możemy zrealizować także projekty, które nie pochodzą z naszych katalogów. Mamy bardzo konkurencyjne ceny. suknieagnieszka.biuro@vp.pl Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×