Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZERWONAPANTERA

PARĘ PYTAŃ DOTYCZĄCYCH KOSZENIA TRAWY NOWĄ KOSIARKA

Polecane posty

Gość CZERWONAPANTERA

Kuppiłam nową kosiarkę na kółkach . MAM PYTANIE : CZY TEN SZNUREK ZA KTRYpociągam przy odpalaniu to po odpaleniu silnika ma sie schowac do środka cxZY zawieszam go na haczyku przy uchwycie , bo z boku rączki jest taki hak. czy olej który wlałam do zupełnie nowego silnika ma słuzyc dopóki sie nie zużyje czy po jakimś czasie mam wylac i nalac nowy? to jest silnik 4 suwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii fomalnej
Ten sznurek zaczepiasz na haczyku i on pozostaje w tej pozycji . To ułatwia kolejne zapalanie, bo nie trzeba schylać się nisko aż do silnika i zbędnym jest wyciąganie całej linki. Olej trzeba wymienić całkowicie po pierwszych 5-ciu godzinach pracy kosiarki - tyle trwa docieranie silnika. Kolejna wymiana teoretycznie co 25 godzin pracy , albo nieco liberalniej - raz na sezon. Ja w sezonie tylko uzupełniam sprawdzając stan oleju bagnetem ( jak w silniku samochodowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
rozumiem że mowa o kosiarkach spalinowych. ja znalazłam taką na akumulator http://www.al-ko.pl/814-821.htm?prod_id=prod_821 warto w taki sprzęt zainwestować? czy lepiej spalinówkę? działkę mam niewielką, do tej pory mieliśmy starą kosiarę z kablem, pora chyba wymienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×