Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashanti86

jaki perfum na ten wyjatkowy dzien?

Polecane posty

jakie sa wasze ulubione zapachy? ja mysle o Calvin Klein euphoria albo jakis z Diora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuujuj
perfum ? hahahahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z narzeczonym kupywalismy w ten weekend . On kupil sobie PUME - dosc ladny zapach , dal 60zł na promocji :) A mi kupil w drogerii Douglas i dal 69 tez na promocj , normalnie kosztuja 99 :) On niemial wiekszego problemu z wyborem, ale za to ja juz mialam bo niemoglam nigdzie znalesc takiego zapachu ( wszystkie byly mocne a ja chcialam slodki ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wachalam min. Celin Dion, Christina A , Avril L z mysla ze sa ladne bo tez dosc wygorowana cena i mozna by pomyslec ze beda naprawde ladne ale to nie moj gust :/ Puma, Nike, Adidas - tez jakos mi nie podchodzily... Z Adidasa tylko jedne byly ladne, ale moja siostra takie kupila a niechce mioec takich samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
a jakie lubisz perfumy? Slodkie, eleganckie, rzeskie? ja polecam euphorie, ladny zapach, ja kupuje perfumetki po 15 zl :) fajne zapachy i dlugo sie utrzymuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowana :) Ja tez na codzien uzywam takich tanszych za 15zł ale utrzymuja sie naprawde dlugo :) Mam dwa ulubione tej samej firmy i tylko je kupuje ;P Tyle ze na slub chcialabym miec inny zapach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam Pum ani innych takich wynalazków. Zalezy jaką jesteś osobą, jakie zapachy lubisz. Mi CK Eu. nie podchodzi jakoś, mimo że kiedys bardzo ją lubiłam. Ostatnio podchodzi mi burberry London, Armani Code, Mania też niczego sobie. Złoty nie pamietam jaki to Armani mi nie podszedł. Lancoma w tej kręconej butelce jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam pod uwage te chanel mademoiselle, piekny zapach, ale wydaje mi sie ze sa bardziej dla kobiety powaznej,dla mojej kolezanki tylko te perfumy istnieja, ma na ich punkcie obsesje! ja bardziej lubie slodkie, zmyslowe, cos w stylu calvina kleina euphoria. troche mi sie ten zapach znudzil i szukam czegos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
fajne sa ponizsze zapachy: 212 amor amor armani mania c.k. Euphoria c.k. In2u coco mademoiselle d&g light blue dkny zielone emporio she escada pacific paradise (slodkie) jadore p.r. Lady milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka strona fragrantica to jest taki wieeeeeeeeeeeeeelki katalog perfum chyba wszystkich na swiecie ;) nuty zapachowe, pory dnia, i takie tam rozne, perfumy mozna dobrac sobie na podstawie.. wszystkiego. Ja osobiscie mam problem z perfumami taki, ze na mojej skorze się trzymać nie chcą i koniec kropka. Wiadomo ze lepiej sie trzymaja na cerze nawilzonej i natłuszczonej ale mi nic nie pomaga choc cery suchej wcale nie mam. Wiec tak co ja nosze i co sie na mnie trzyma caly dzien- Creation Lamis 1999 - ponoc tanie w Polsce jak barszcz ok 20 zł Elizabeth arden sunflower Jovan white musk Bo kocham piżmo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadore piękny, kocham. I ten złoty to chyba był emporio she, ale jakoś mi nie podszedł, zapach ładny, ładnie pachniał ale na kolezance na mnie jakoś mi nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxc
mowi sie perfumy a nie perfum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten burberry london sprawdze bo juz kiedys o nich slyszalam ze ladny, nie kojarzego. lancoma tez zobacze. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ten Burberry London to moncy strasznie w pierwszym momencie, także użyć a potem makijaz i te sprawy, dopiero zapach robi się ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
zapomnialam jeszcze kobiecy i zmyslowy jest chanel chance a najlepiej kilka zmieszanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×