Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaatka

oznajmił mi, że mieszka z rodzicami :(

Polecane posty

Gość Agaatka

Umówiłam się na randkę z facetem poznanym w internecie. Fajnie nam się pisało. Potem randka. Spotkaliśmy się w mieście i spacerowaliśmy. Wszystko pięknie ale... oznajmił mi, że mieszka z rodzicami. Nie wspomniałam, że facet ma 25lat. Nie wiem czy warto ciągnąć tą znajomość. Jak wy myślicie? Dodam, że mam 24lata, mieszkam z rodzicami i nie pracuję więc nie chcę się wiązać z niezaradnym facetem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtytytu
sama dziwo jestes niezaradna a szukasz niewiadomo kogo hahaha, tacy co mają meiszkanie i pracę to mogą miec takich dziw jak ty na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka zaawansowana
Agatko, dzisiejsi mężczyźni są jak Włosi, siedzą u mamusi, jak długo się da, jak by miał 30 to bym go zostawiła ale 25 lat to nie dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niealsk
a co w tym dziwnego ze mieszka z rodzicami, ty tez jestes niezartadna, pasujecie do siebie, nie bedzie mezaliansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgherye
haha a z kim ma mieszkac idiotko, mieszkania sa drogie, kredytow nie opalca sie brac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takiego chłopaka. To mój były. Ja mieszkałam sama , pracowałam i miałam się dobrze, odwiedzałam go u rodziców i tylko było " mamo daj na to..." albo do mnie zebym mu fajki kupila bo kasy nie ma. żenada. I WIEM że dalej mieszka z rodzicami , baluje imprezuje sprowadza sobie d..py, z zadną nie potrafi stworzyc normalnego związku i wiem ze jest kochanym synusiem. nic z męzczyzny w nim nie bylo procz spraw lozkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze tak mu pasuje i po co ma się wyprowadzać? Może zbiera na swoje, a teraz szkoda mu wynajmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaro!
to smutne w tym wieku jeszcze mieszkać z rodzicami. Chyba jest niezaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOR
Wezmie kredyt i bedzie na niego robil 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Przerosła go po pewnym czasie to że nie potrafil odnależć się w moim "dorosłym" swiecie pieniędzy, problemów, rozmowach o rachunkach chocby nawet, bo przeciez jak sie mieszka u mamusi to sie za nic nie płaci wiec nie ma sie zielonego pojecia co i jak.. Wieczny bal na garnuszu rodzicow - bo- przeciez sie nie wyprowadzi bo po co i dokąd ????? Mogl do mnie, i isc do pracy, ale zniszczylo by mu to przeciez zycie.. bo studia bo nauka i na prace za młody. Mama da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×