Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wroteczka

dieta królów :) - zapraszam

Polecane posty

ktos stosował? ja jak narazie jestem zachwycona jestem na niej od poniedziałku i juz mam 2,5 kg mniej . wiem wie ze to tylko woda ale na innych nawet waga mi nie drgała a tutaj prosze . dieta nie jest ciezka a jednak daje efekty moze ktos z was stosował albo chce razem za mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaalallala
co to za dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisnc
ja bym nie dala rady na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisnc
no same te maszae suplementy, herbatki tez scudnac mozna na innej diecie bez ceregieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo schudnac
a co jesz daj menu np na 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest przykładowe ty mozesz jesc zupełnie co innego napisze ci co jadłam dzis sniadanie: sałata z ogorkiem papryka cebulka rzodkiewka i serek granulowany 2 sniadanie jogurt naturalny obiad: kalafior i brokuł ugotowany i zapieczony w piekarniku i do tego jajo sadzone kolacja: warzywka swierze zalane jogurtem drugi tydzien bedzie łatwiejszy bo dochodza kolejne rzeczy które mozna zjesc np: tuńczyk luk kurczak zupa jarzynowa itd to co przyłacza sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo schudnac
musze to przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo schudnac
codziennie to samo przez tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) łaczysz sobie jak chcesz , nie ma tez ograniczeń ilosciowych jak chcesz to mozemy codziennie pisac co jadłysmy oczywiscie jesli sie zdecydujesz :) ja naprawde polecam odchudzałam sie kilka razy tzn próbowałam i zawsze chodziłam głodna nie wytrzymywałam i po dwóch dniach rzucałam sie na jedzenie a teraz jest zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo schudnac
mozna wszystkie warzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo schudnac
a wce w ktorym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce bardzo schudnac
owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w którym tygodniu owoce trza by w necie poszukac :) mi sie jeszcze nie chciało warzywa nie wszystkie ale te które mozna sa wymienione w linku który podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula

Wroteczka ja jestem chętna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mogłabym prosić na meila  plan diety królów   ? mój meil   figi25@wp.pl...dziękuję serdecznie jeśli ktoś się zlituje nade mną… podziwiam wszystkie osoby kt,órym udało się schudnąć ...pozdrawiam wszystkie które zaczynają dietę...

Edytowano przez figi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta

Właśnie jestem na tej diecie. Dla mnie najgorsze były pierwsze trzy dni, bo przez tydzień nie można kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suplementy Juice Plus to koszt ponad 800 zł.  Mają starczyć niby na cały program ( 14 tygodni), a jak się je stosuje dwa razy dziennie to wychodzi 90 porcji, czyli na półtora miesiąca. Ten program to wielka ściema!  jego cel  - napełnić kieszenie  firmy Juice Plus Company , a wasze odchudzić.

Lepiej trzymajcie się od tego programu z daleka, bo te zasady, które tam są każdy może stosować i bez żadnych suplementów. Na dodatek te koktajle bazują na soi, co nie dla każdego jest zdrowe i zawierają w sobie całkiem sporo cukru. Batony jeszcze więcej.

Jeszcze raz powtórzę, wielka ściema!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×