Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeePee

Tarja- imię dla córki

Polecane posty

w Polsce to rzadkie imię, bo to imię Fińskie, ale nie jest chyba jakoś specjalnie dziwaczne? jestem od 10 lat fanka Tarji Turunen, nie wiem czy kojarzycie tą artystkę, i zależy mi na tym żeby moja córka nosiła jej imię,jestem w 8 miesiącu ciąży, mój mąż się zgadza i nie ma nic przeciwko. a wy co myśliciea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
Mi się podoba :) Oryginalne :) Lepsze niż 99% Maj, Julek, Oliwek i Amelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
tylko nie jestem pewna czy pytanie na kafe forum to dobry pomysł, bo zaraz znajdzie się lawina krytyki, a dwa tak naprawdę to Twoje dziecko i jak oboje z mężem wybraliście takie imię - to po co Ci opinie obcych ludzi, gdzie na pewno nie zabraknie szyderców i obraźliwych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
orginalne,ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje to miłe, mi się bardzo podoba, mam nadzieję że córka nie będzie w przyszlosci narzekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma
Będzie :) Jak wejdzie w okres buntu to będzie :) poza tym mało komu podoba się własne imię :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bed in bed
Znam osobiście dziewczyne która ma na imię Tara, niestety źle mi się kojarzy, gdyż źle skończyła - tzn. w burdelu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i no i
a wg mnie ludziom będzie się mylić z "Darią" i będą prosić o powtórzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy może wyrazić swoją opinię,a jakimś typowym chamstwem się nie przejmuje. kurcze ciesze się że wam się podoba, zależy mi na tym żeby to nie było jakieś oklepane imię.. sama takie mam, a to jest takie oryginalne, mam do niego sentyment, i nie jest jakieś dziwaczne. dziękuje wam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy z kafeterii
Mi się nie podoba :o Lepsza 10ta Julia niż jedna Tarja :o Tarja Kowalska fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfggh
szkaradne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko się z tym imieniem nie kłóci bo nie kończy się na "ska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to to nie !!
Mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana 24
bardzo ladne imie,tylko jak ktos wyzej napisal ludziom w naszym kraju bedzie nagminnie mylic sie z Daria Ty bedziesz tlumaczyla i powtarzala,z ich strony zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonoga dwunoga
Może być. Brzmi podobnie jak Daria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest fanem zespołu Nightwish i sam ostatnio zaproponował czy jak będzie córeczka to czy nie dać jej właśnie takiego imienia, urodzę w UK i tam raczej nikt nie będzie się dziwić na takie imię ;) zastanowimy się poważnie, choć mi bardzo podoba się Melissa ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo w naszym kraju to tylko pospolite imiona mają poważanie mam sporo koleżanek co 3 to Ania, Asia, Kasia .. sama mam pospolite imię.. jak Bylam mała to chcialam mieć inne imię a nie takie pospolite, nie chce żeby moja córka była kolejna Julką czy Amelią. będzie Tarja i postanowione. na kazde imię można znaleźć coś szyderczego czy tam w inny sposób się przyczepic. będą mylic z Darią? trudno who cares? z czasem się Nauczą. dziękuje wam za opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda___225
rozumiem, że ci się podoba to imię jak jesteś fanką Tarji Turunen. Jednak pomyśl o swojej córce,a nie tylko o sobie, swojej fascynacji. Czy ona będzie zadowolona mając takie imię. Jedak mieszkacie zapewne w Polsce a nie w Finlandii - taki szczegół. Mam kilku znajomych, których rodzice pod wpływem fascynacji nadali im dziwne imiona i oni teraz się wstydzą takiego imienia. Pomyśl o dziecku a nie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak daj jej tak.To bardzo śliczne imię,sama jestem fanka Tarji Turunen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GliwiczankaSamanthaaa
Ty chyba zartujesz ? pozniej dziecko ci beda kojarzyc z taka muzyka i mrocznoscia Poza tym tak jak pisali wyzej bedzie sie mylic a ile zachowdu z sprawami papierkowymi jesli ci pomyla Ja bm wolala dac polskie ladne nie koniecznie popularne niz jakies wymyslate Po za tym takie przedziwne imiona sa potem posmiewiskiem i tylko dziecko bedzie cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie dawaj bo
moim zdaniem nie powinnaś dawać dziecku takiego imienia. inne dzieci np w przedszkolu czy w szkole podstawowej będą się naśmiewać a to zrobi Twojej córce obrzydzenie dla tego imienia a potem do tego kto mu je nadal... Pamiętaj dzieci są straszne dla innych dzieci bo nie myślą nad tym co moią. To Twoja córka i Twoja decyzja o ile dorosłym ludziom imie moze się podobać o tyle małe dzieci w wieku szkolnym obrzydzą jej to imię na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to nie jest jakieś dziwaczne imię, typu Samanta, Pamela, Megan, czy jakaś tam Miley lub Hanah czy jakoś tak. więc nie uważam żeby to było jakieś specjalnie dziwaczne imię. raczej normalne tylko rzadkie. moi rodzice wychowali mnie na Acdc i do dziś jestem ich fanka,więc może moja córka +ez polubi muzyke TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie dawaj bo
a moze twoja córka polubi disco polo?? już bym wolał dziewczynę o imieniu Samanta niż Tarja osobiście to poprostu Ciężko się wymawia:) nie mam nic przeciwko Ciekawym imionom ale niech chociaż brzmią Polsko podobnie. Na bank w szkole dostanie ksywe Tarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GliwiczankaSamanthaaa
Tarja nie jest dziwnym imieniem ? to ty chyba za bardzo zaslepiona jestes i nie potrafisz tego ocenic Jesli nie przeszzkadza ci to ze dziecku moze byc z;e z takim dziwnym imieniem i ze beda ja przezywac od tarek itd tro nadaj w koncu to twoj wybor tylko zebys potem nie plakala ze wazniejsze dla ciebie bylo nadanie corce imienia bo ma tak jakas wokalistka na imie a nie pomyslenie o zdrowym rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie dawaj bo
żeby nie było nic nie krytykuję ale imie to coś na cale życie trzeba to dobrze przemyślec. Modne są ostatnio imiona dla chłopców Kasian Gracjan... nigdy w życiu nie pozwolilbym zeby moj syn dostal ksywe kasia albo graźka... i nienawidzil mnie za dziwaczne imie... przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkiio
ty myślisz tylko o sobie, zamiast o córce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jasne, gdyby chciała dać na imię Ania bo coś tam to też by się znaleźli tacy którzy by stwierdzili że myślę tylko o osobie. to co może nie dać jej żadnego tylko poczekac aż zacznie mówic i wtedy się jej zapytac jakie chce? to nie będzie wtedy egoistyczne? a może po prostu jeśli tego imienia nie zaakceptuje to razem z nią pojde do USC i wtedy sobie za moja zgoda zmieni na jakie będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tato Tarji
Witaj. Myślę, że nie powinnaś się martwić o to, czy dziecko będzie wyzywane za swoje imię. W zasadzie każdy prawie polak z polskim imieniem byl kiedyś tam wyzwany. Jeśli nie imię to może być nazwisko. Dzieci czy młodzi ludzie zawsze coś znajdą. Ja wychowuję dziecko tak by było dumne z tego kim jest i z swojego imienia. Moja córka ma 5 lat i ma na imię Tarja. Dopisuję się do dyskusji po kilku miesiącach i mam nadzieję, że nie zmienilaś zdania z mężem i biega Wam w domu mała Tarja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decybilka
Podoba mi sie. To nie jest imie z jakimis umlautami czy dziwnymi gloskami,zeby w polsce mialo stanowic poblem. no chyba ze probpem zakutych lbow niektorych rodakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam się podobają takie dziwaczne imiona,to sami sobie zmieńcie na takie,a nie skazujecie niewinne dziecko na pośmiewisko wśród innych ludzi. Ja mam 20 lat i nieszczęsne imię "Amelia". Dziś Amelek jest jak Burków,ale gdy byłam dzieckiem, było dziwaczne i nietypowe. Ciągle slyszalam, że mam głupie imię (do tej pory słyszę to od niektórych ludzi,i to nie tylko dzieci,ale i niektórych niewychowanych dorosłych). Notorycznie muszę przedstawiać się 5 razy,bo mój rozmówca nie rozumie "Amelia". Czasem je przeliterowuję,bo gdy trzeci czy czwarty raz powtarzam"A-mee-lia"! ,to juz mam dosyc. Za każdym razem moje imię jest przekręcane na"Aniela","Aurelia","Alicja","Natalia" itp. Inwencja urzędników i innych ludzi nie zna granic. Tak więc wy się zastanówcie,czy naprawdę chcecie nazwac dziecko "Tarja","Hjalmar"czy"Nutella". Bo potem to nie WY musicie żyć z takim imieniem. A zmiana imienia często nic nie daje,bo kazdy i tak zna cię pod starym imieniem, a i samemu trudno się przestawić. Ja swoje dziecko nazwę normalnie-Kasia,Tomek czy Adaś. Nie mam przymusu bycia za wszelką cenę "oryginalną"i"kreatywną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×