Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz Tak nie Moge:(((

Moje zycie jest zrujnowane mimo 21 lat!!!

Polecane posty

Gość Juz Tak nie Moge:(((

Pochodze z rodziny gdzie tata dorobil sie bardzo duzych pieniedzy na sprzedazy firmie fajnie nie? Po jej sprzedazy mala czesc z podzialu na poczatek czyli 1mln pln mimo 19 lat. Ojciec powiedzial ze musze nauczyc sie inwestowac, w wieku 19 lat zainwestowalem swoj 1szy milion. Pamietam jak sledzilem codziennie jak stoja moje akcje. Zainwestowalismy wiekszosc w pewna firme ktora po niecalych 2ch latach zwiekszyla sie o 400%. Tak o 400%. Ojciec powiedzial ze to moje pieniadze i ze moge zrobic z nimi co chce. Kupilem pare mieszkan ktore wynajmuje, mam duza czesc pieniedzy w akcjach, studiuje dziennie i niedawno kupilem sobie nowe wymarzone porsche! W wieku 21 dorobilem sie tylu pieniedzy ze nawet nie musze od rodzicow brac ani grosza mimo tego ze im bardzo duzo zostalo, w wieku 21 lat zarabiam bardzo duzo i nie potrzebuje nikogo pomocy!! HAHAHAHA FAJNIE NIE?!? A MOJE ZYCIE? JEDNO WIELKIE GOWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poznalem ja jak mialem 18 lat. Gdzie ja ja poznalem chyba w kolejce WKD gdy jechalem do centrum Warszawy. Zaczelismy gadac i tak sie wymienilismy. Ja bylem mlody, wiadomo 18 lat to wiek szpanowania, umowilem sie z nia i oczywiscie wzialem taty nowiutkiego mercedesa. Ona od razu mnie wyczula, owinela mnie wokol swojego palca od razu. 1szy raz rowniez z nia przezylem a gdy mielismy po 19 lat to zaszla w ciaze. Panika straszna, boze co ja zrobie co teraz nie chcialem dziecka, mowilem zeby usunela. Coreczka urodzila sie cala zdrowa a ja poza nia juz swiata nie widzialem. Jak ja moglem byc takim idiota i prosic ja o usuniecie ciazy, ona jest moim calym swiatem. Natalka ma juz niecale 2 lata i niedawno powiedziala po raz 1szy TATA!! az sie poplakalem, moja kochana coreczka zaczyna mowic!!!! Wszystko bylo idealnie do czasu...do czasu gdy zaczely wychodzic JEJ klamstwa. Cos podejrzewalem, dlaczego mowila ze idzie spac a nastepnego dnia widze JEJ(moja dziewczyna) fotki z imprez na facebooku? cos nie tak. Kolejne klamstwa ze to nie byly z owej nocy, kolejny raz przylapalem ja. W koncu DOWIEDZIALEM SIE o jej ZDRADACH!! boze zwariowalem, jechalem samochodem i tylko myslalem czy nie jebnac w drzewo. Jedyna osoba ktora mnie trzymala byla moja coreczka!! dla niej nie moglbym ze soba skonczyc!!. Gdy dowiedzialem sie o zdradach zaczalem krzyczec na nia, mowilem jak mogla sie tak puszczac dlaczego!!! ona mowila ze chyba mnie pojebalo i ze jak ja moglem myslec ze ona ze mna chodzilaby dla MILOSCI!!. Zaczelam plakac. Powiedziala mi ze CORKA, MOJA CORKA NIE JEST MOJA!!!! powiedziala ze to jeden wielki podstep ze wrobila mnie w ciaze ze swoim FAGASEM!!! to byl ich PLAN!!! Zwariowalem, poprsotu zwariowalem!! po badaniach okazalo sie, ze to NIE MOJE DZIECKO!!! dziecko wychowuje 2 lata a NATALKA NIE JEST MOJA!!!!!! Ona powiedziala ze juz NIGDY jej nie zobacze, ze nie jestem ojcem i ze nie musze jej widywac!!! Blagalem ja zeby tego nei robila zeby nie wyjezdzala. Jej FAGAS wpadl na genialny pomysl, dowiedzialem sie ze mam PLACIC za spotkanie sie z NATALKA!!! wymyslil kwote, oni wiedza jak ja ja bardzo kocham, a FAGAS w wiezieniu nauczyl sie jak wymuszac pieniadze i teraz doskonale wie co robic. Ja nie moge przeciez placic, zaplace on zwiekszy kwote, potem zwiekszy znowu tak nie moze byc! powiedzial ze jak nie bede placil to wyjada do NIEMIEC i Natalki nigdy nie zobacze. Obecnie widnieje oficjalnie jako OJCIEC ale ona z nim OBIECALI ze zrobia wszystko aby to sie zmienilo. Niewiem co robic, rodzicom nic nie mowilem bo wyjechali na 2 tygodnie na wakacje a wczesniej jak dopiero sie wszystko rozkrecalo i trzymalem w tajemnicy. Jestem zalamany, nic nie ma sensu. Historia jak z filmu jednak tam czesto maja happy endingi a tutaj takiego rozwiazania nie ma musialem sie wygadac komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSPOLCZUJE!!!
bardzo;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×