Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta majowa sobota

Breaking Bad - lubicie ten serial???

Polecane posty

Gość gość
uwielbiam :) i jestem zakochana przez ten serial w Aaronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam. Obejrzalam wszystkie sezony i zalamalam sie, ze juz nie bedzie nasteonych... :( Jaki serial polecacie po Dexterze i wlasnie Breaking Bad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*następnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra o tron lub The Walking Dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he, dzięki, ale Walking Dead już obejrzałam, a Gra o Tron mi nie przypadła do gustu, bo nie lubię filmów kostiumowych. :) Jest jeszcze coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po breaking bad jest pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamka :( Szkoda, że nie nakręcą już kolejnych serii. Niepotrzebnie uśmiercili WW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breaking Bad to absolutne mistrzostwo! Zakończenie ciut słabsze od całości, brakowało mi takiego antagonisty jak Gus. Ale trzymał wysoki poziom przez cały czas. Mad Man też jest dobry, polecam i słyszałem wiele dobrego o House of Cards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przerobilam breaking bad, the walking dead I fringe. fringe podobal mi sie najbardziej, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam i jestem zachwycona. Lepszego nie widziałam. Jestem w 4 sezonie i nie mogę sie doczekać co będzie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham ten serial, wlasnie ogladam 4 serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homeland to gowno i te przesadzone sceny seksu, darowaliby sobie to, nie ma w ogole porowniania do bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
swietny bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
po BB faktycznie trudno cos znalezc, ale moge polecic realistyczne Shameless klimatyczne The Killing, Hannibal, Detektyw ( swietne meskie role zdobywcy oscara Matthew M i W. Harlesona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
dobry i z napieciem The Americans brytyjskie Broadchurch, What remains

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
przejmujace Top of the Lake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
,,Orange is the New black'' o kobiecym wiezieniu Girls - prawdziwe postacie, bez gadki-szmatki sorry ze tak na raty, ale cenzura mnie o spam posadza jak mam 3 linijki tekstu- nie kopiowanego (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seriali typu BB nie ma zbyt wiele. Ale ja jeszcze katuję True Blood (fantastyka w klimatach naszego świata, Luizjana), The Walking Dead (ale nie aż tak mocno), Most nad Sundem (świetny kryminał), z podobnych klimatów The Killing. Gra o tron to wiadomo, rozrywka najwyższych lotów. Chociaż książki są 10000000x lepsze. Hannibal świetny :) Grimm tez niezly jak ktoś lubi kryminał z fantastyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruta 333
synowie anarchii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bates Motel nie jest zly, zagrany tez dobrze. Z nowosci "Fargo" i "Penny Dreadful" "American Horror Story" "Borgen" "Karna kompania" - wojenny rosyjski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że po Breaking Bad jest pustka. A tak musiałam namawiać mojego faceta, żeby ze mną to oglądał :D Dla tych, którzy dopiero zasiądą do tego serialu - 2 pierwsze sezony mogą się wydawać względnie nudne, ALE WARTO obejrzeć do samego końca. Nigdy jeszcze nie ryczałam tak na żadnym serialu/filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny serial. Moj mnie w niego wkrecil :P tak samo z reszta jak w rodzine soprano :P nie dawno skonczylam go ogladac a z ostatnim odcinkiem zwlekalam chyba z tydzien bo tak bardzo nie chialam zeby sie skonczyl haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaaaaaaaaaaaaa
Mam do obejrzenia jeszcze 5 serięJuż się martwię co będzie potem.Macie jakieś podobne równie dobre seriale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie rodzina soprano to kawal dobrej roboty :) i jest dluzszy :) chociarz tematyka nie ta sama ale nie jest jednym z tych beznadziejnych tasiemcow gdzie picie piwa przez 20paru latkow to grzech hehe i wciaga,bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
Fargo dobry, klimatyczny i z czarnym humorem, Billy Bob swietny w roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmw
taka dygresja, wiadomosci schodza na psy, albo polityczne przepychanki albo niusy typu jaki tampon pasuje do getrow Natalii Siwiec.. ale seriale......swietne robia ostatnio, lepsze od filmow rzeklabym Wg mnie dobry poziom ma Good Wife, a Masters of sex ciekawy i te sceny sexu takie naturalne raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×