Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanka420,.,

dziewczyny pomóżcie - buty

Polecane posty

Gość dlac
Jeśli nie chcesz przewyższyć narzeczonego to wychodzi na to, że musiałabys mieć płaskie, albo te 2 cm, ale moim zdaniem sa beznadziejne. Jak komunijne. Najlepiej 6 cm sie prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuygtfhjfwuakl\
okropne te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga***111***
trochę dziwnie by było, gdybyś była od przyszłego małżonka wyższa ;) więc moja sugestia to albo niziutki obcasik, powiedzmy te 2cm, czyli tak klasycznie, albo całkiem płaskie czółenka czy balerinki tylko na grubszej podeszwie, więc czółenka lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.,
Nie pytałam czy ładne czy brzydkie;p to podajcie przykładowe ładne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaala---
e tam troche wyzsza tez nie tragedia, ale jak bedzies czula sie niekomfortowo to te moga byc, moim zdaniem i tak buty beda bardzo slabo widoczne jesli masz dluga suknie, ja mam slub we wrzesniu tez nie mam jeszcze butów dzis bylam przymierzac ale wszytske niewygodne, tez jestem wysoka i szukam maksymalnie do 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPISZ MU TAK ;
lipss to ma być żart ? pokazałaś najbrzydsze buty na całym allegro i twierdzisz ze wybrane przez autorke są nie ładne? autorki buty wygladają jak mercedesy przy tych które pokazałaś, mysle ze jedni maja gust a inni są tandetni i do tych drugich zaliczasz się ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pod sukienka butow nie widac? chyba ze masz krotsza sukienke ja bym brala plaskie ewentualnie ta kaczuszke jesli masz sie czuc zle ze twoj slubny bedzie nizszy, to daj spokoj nikt ci pod kiecke nie bedzie zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
ja nie wiem co tak wszystkie czepily sie bialych butow. wiekszosc jest paskudna niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
Gość daaaaa
Gość daaaaa
ODPISZ MU TAK- no to się uśmiałam:D buty na kaczuszce zapinane na kostkę niczym mercedesy, całkowity brak gustu ale u ciebie moja droga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a jakie buty będzie miał twój partner? Przecież męskie obuwie wizytowe nie jest na całkiem płaskiej podeszwie - z reguły ma coś na kształt obcasa. W związku z tym różnica waszego wzrostu będzie większa. Z drugiej strony - jeżeli masz długą suknię to możesz równie dobrze kupić baleriny na płaskiej podeszwie, nie będzie to zauważalne, a wygodniej będzie się tańczyć niż na obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->takie mam 3982893983892 całkiem ładne choć biale buty, jak dla mnie, zawsze będą paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam 3982893983892
salianka - ja mam zielone :) ta firma szyje buty z własnego materiału i im wysłalam taki jaki bede miała pasek na sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz plaskie
Ja też miałam dylemat, ale nei ze względu na wzrost męża tylko nieumiejętność chodzenia przeze mnie na obcasach. Żadnych nawet tych 5 cm. Po godzinie nie czułam nóg nigdy. Bolały mnie podbicia, ale nic dziwnego, jak całe życie na sportowo. Jednak na ślub miałam dylemat, bo właśnie nie wiedziałam czy dobrze będę prezentowala się w totalnie plaskich butach. Jakos nie specjalnie mi sie podobaly i uwazalam, ze bedzie to bardzo widac i bede nielelgancko wygladala na jakis plaskich. I kupilam wysokie no 5 cm. Juz po mszy nie czulam nog, przemoglam sie jeszcze zatanczyc pierwszy taniec na obcasie, a potem zdjelam te buty i cale wesele bylam wlasnie w plaskich balerinach. I w ogole nie bylo widac jak sie okazalo. Nie bylo czym sie przejmowac. Ogladam zdjecia, film i nic nie widac. Tylko na zdjeciach z kosciola widac, jak podnioslam suknie do gory by wejsc swobodnie po schodach. Takze jesli masz źle sie czuc by byc nizsza od narzeczonego, kupuj plaskie i nie przejmuj sie niczym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.
Dziękuję kochane za wszystkie komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPISZ MU TAK
lipss smiej sie pustaku bo autorka pokazała na płaskiej podeszwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henkor
To kwestia stylu jaki wam odpowiada, ale ja kocham takie buty - http://amoreshoes.pl/kategoria/czolenka/czolenka-gaia Cudownie wyglądają, mają w sobie to coś, ale oczywiście - kwestia całej stylizacji. Czy aby na pewno nam to pasuje to ciuchów? Bo mnie pasuje do wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×