Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abababababa

kupno mieszkania

Polecane posty

Gość abababababa

witam czy mozna kupic mieszkanie za gotówkę a powiedzmy 15 tys wplacic w pozniejszym terminie oczywiscie wszystko na pismie, z góry zaznaczam ze nie znam sie zupelnie na takich sprawach i moze takie rozwiazanie jest zbyt ryzykowne dla sprzedajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
to zalezy od sprzedajacego jesli zgodzi sie na takie warunki, to czemu by nie kwestia dogadania i spisania umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 tys to niewielki procent wartości mieszkania, myślę, że sprzedawca się na to zgodzi, oczywiście po zawarciu odpowiedniego zapisu w umowie kupna-sprzedaży mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak daleko ten
nie kupuj mieszkania, zdecyduj się na dom :) mieszkanie to sąsiedzi za ścianą, hałasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dom to sąsiedzi za płotem, który często jest 4 m od domu niewielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupno mieszkania tylko w
obecności notariusza i po sprawdzeniu, czy nie ma zaległości i czy nie jest obciążona hipoteka.Żebyś nie kupiła mieszkania wraz z długami i co gorsza, z osobami tam zameldowanym. Tylko "czyste" mieszkanie. Umowa wstępna i właściwa, czyli końcowa w przypadku płacenia na raty, np. w dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak daleko ten
no tak, Ewa, Ciebie to ja nie przegadam :) nie będę więc próbować, ale nie każdy dom to 4 metry i płot sąsiada :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgtrhtr
zawsze mnie bawią tacy ludzie...kobieta pyta o kupno konretnie mieszkania, a tu rady kup dom:D no ogarnij się człowieku to, że tobie domek się podoba nie oznacza, że zawsze jest możliwość kupienia domu. W centrum miasta go raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiąc już o róznicach w cenie (zakupu i utrzymania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×