Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania54321

Jak mam żyć bez nigo?

Polecane posty

Gość Ania54321

To już koniec. On mnie nienawidzi..wczoraj pisałam, błagałam, żeby się odezwał, mówiłam że zrobie wszystko..tym bardziej że on ma mój bilet na samolot, dokumenty i rzeczy, nawet nie odpisał na jednego smsa, jak dzwoniłam wyłączył telefon. Ja wiem, że było źle, on nie widział problemu w zachowaniu swojej siostry, mnie to doprowadziło chyba do nerwicy. Wiem, że nie panowałam nad emocjami, wyzywałam go, prosiłam błagałam, pare razy dostał w twarz, ale rok mieszkania z nia i tej chorej sytuacji zrobił swoje. Teraz on po trzech latach na prawdę szcześliwego związku, nie chce mnie znać. A miał być ślub, miało być tak cudownie, a teraz? Prosze powiedzcie co ja mam zrobić bo zwariuje już ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania54321
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie....ktoty facet chce znac babe ktora go leje po twarzy?? Daj mu spokoj i zastanow sie nad soba.... Nic NIE udprawiedliwia Twojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy nami tez bywalo zle ale ja nigdy nie podnioslam na niego reki ani nie ublizalam... I facet normslnie sie do mnie odzywa cieplo czule mimo ze razem nie jestesmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×