Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka od nowa

...standardowo: ...jakie dodatki do sukienki???...

Polecane posty

Gość kobietka od nowa

sukienka ma taki krój: http://sklep.bolero.com.pl/38,arl23-suknia,153 ale jak się ja załozy to wyglada nieco inaczej, przede wszystkim, czego nie widac na zdjeciu, jest obcisła w talii, bardziej podkresla kobiece kształty, ma kieszenie, długość - "w kolanko" (co jest dla mnie jej największą wadą, ale nie chciałabym skracac) kolor taki: http://bolero.com.pl//upload/images/stylizations/2/IMG_8643.jpg Jakie kupic buty, jaką biżuterię i jakie dodatki?? bardzo prosze o rady bo wesele juz w sobotę... aaa i mam 25 lat wiec niekoniecznie musialby to byc poważny zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty szare
bizuteria srebrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty szare
moga też byc w kolorze nude, bieżu a nawet czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egerwer
nie kupuj nowych butow, bo zamiast sie bawic bedziesz stopy oklejac plastrami. Na weselu nikt nie bedzie twoich butow ogladal, zaloz jakie masz, byle wygodne. Do twojej sukienki pasuje praktycznie kazdy kolor butow. bizuteria srebrna/biale zloto, jak ktos wyzej napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od nowa
pierwsza moja mysla tez byly szare, np jakies peep toe z kokardką lub jakies azurkowe, ale obawiam się ze nie znajdę takich, poza tym czy nie będą zbyt jasne? mam ciemne włosy, chyba ze bym cos we włosy wpięła szarego, a czy czarne buty moglyby byc?? Znow sie stresuje ze nie znajde niczego ladnego:( z sukienka mialam straszny problem, bo wsztkie sukienki byly dla mnie za duze, albo nie tak leżały. Dobre byly jedynie te w ktorych wygladalam jak słooodka lolitka;/ takie baaardzo rozłożyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty szare
czarne też mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od nowa
niestety kupic musze bo do wyboru mialabym niestety tylko czarne czółenka, zwykłe na platformie ale niestety niewygodne, albo klapki z kwiatkiem czarne na obcasie zreszta i tak planuje zakup czegos co mi się potem przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała kremowe buty, szal lub bolerko i bransoletka w pomarańczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od nowa
myslalam zby juz nic na sukienke nie zakladac, czyli jedynie buty, torebka oraz biżuteria, a pomarańcz odpada bo tego koloru nie lubie wlasnie szare lub nude buty by mi odpowiadaly ale boje sie ze z odcieniem nie trafie i bedzie to wygladac kiczowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sobie w grafice
gogle zestawów z granatowymi sukienkami, nude, szarosci i beże jak najbardziej pasują więc kiczowato nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka od nowa
vicoleta, no wlasnie bardzo podobne buty mam ale chciałabym cos innego, cos bardziej letniego. wlasnie rzucil mi sie w rece ten lakier: http://1.bp.blogspot.com/-fJiHlKz-NnQ/TonT1tAkXKI/AAAAAAAAAdk/xO1DcWfuMSc/s1600/Essie-Jamaica_Me_Crazy.jpg wiec moglabym (a nawet chcialabym:) nim sobie paznokcie pomalowac (i sukienka i lakier są lekko opalizujące) ale wtedy pewnie juz nude nie bardzo bedzie pasowal, jak myslicie? moze we wlosy jeszcze akcent w kolorze lakieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×