Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalusia2222

czy podobają wam się duże wargi sromowe?

Polecane posty

Gość Tyy
mi się podobają duże seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia2222
miło usłyszeć takie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam motylka
Sluchaj Kalusia, mój facet też zawsze powtarzał, że lubi tzw. bułeczki, małe wargi itd. Ja mam motylka, co prawda, nie bardzo dużego, ale mam. I jakoś mój nie narzeka, mówi, że mam śliczną, lubi ją, chwali. Nie wiem, co tak naprawdę myśli, ale nigdy nie dał mi odczuć, że to nie bułeczka i jest brzydka. Więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia2222
:) jak ma mnie ktoś kochać to taką jaką jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam spore i puchnące
masz linka, mam w ulubionych, możesz sobie zobaczyć przed i po operacji. Jak dla mnie wszystko lepsze, niż to "mięso" :O http://www.art-med.com.pl/galeria-13,wargi-sromowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia2222
a to jestes przed operacja czy po?? ile sie czeka na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia2222
bo rozmawiałam z nim na te tematy i on powiedział że najbardziej lubi lizać i moze to robić godzinami a sexu nie musi uprawiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajhern
skoro z niego taka lizawka to czy ty masz byłkę ,motylka czy wielkie wary nie powinno mu sprawiać problemu,amoze sie nawet chłopina ucieszy ?także bez stresu daj się wylizać ,alleluja i do lizania moja panno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia2222
:D HIHI rozbawiłeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickiLewinsky
nic sie nie martw, ja tez mam motylka i to dosc sporego a wszyscy moi partnerzy (było ich trzech) jak tylko lizneli to pozniej nie mogłam ich uspokoic w dązeniu do powtarzania tej czynności :D uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25tyij
ja lubie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Ja tam lubię małe, ale gusta są różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowicz
duże wargi są ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowicz
wole ciasne dupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowicz
jak coś z tym nie zrobisz (chirurgia) to facetowi nawet nie stanie jak zobaczy albo poczuje (przy zgaszonym świetle):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowicz
to wyzej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże wary
mają rozjechane koorwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca cipekkk
na niektorych tutaj zdjeciach http://www.art-med.com.pl/galeria-13,wargi-sromowe.html uwazam, ze niektore panie wrecz gorzej wygladaja po plastyce warg. Jednak niektorym bylo to naprawde potrzebne. Wiesz.. ja nie oceniam cipek pod katem czy motylek czy buleczka, cipki niektore sa po prostu obrzydliwe. Np. na tych fotach gdzie wargi sa czarne na brzeghach, co to w ogole jest? moja dziewczyns ma motylka, ale jest on dla mnie piekny. Nie wszystkie motylki mi sie jednak podobaja, buleczki tez nie wszystkie bo cos tam zawsze wedlug mnie powinno wystawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowicz
oglądałem tę stronę z chirurgi korekcyjnej muszę powiedzieć, że jest poprawa ale paskudnie bedą wyglądać te blizny pooperacyjne nawet jak się zagoją, więc nie wiem czy warto. nigdy nie będzie takiego efektu i nigdy nie będziesz mieć naturalnej bułeczki, mussisz się z tym pogodzić, żyć z tym jakoś, choć współczuję, bo z tego co wiem większość facetów woli małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Zdecydowanie ładniejsze po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
ja mam duże wargi sromowe ale nigdy mi to nie przeszkadzało. nie przejmuje się tym wcale. jestem tam zawsze ładnie przystrzyżona, pachnąca i to jest chyba najwazniejsze. moi mężyczyźni nie narzekali, mąż też nie. nie mozna sobie wymyślać wyimaginowanych problemów bo takowy on jest jeśli oczywiście nie jest to juz problem zdrowotny i nie utrudnia normalnego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargi sromowe mi przytyly
ja zawsze mialam buleczke moze nie taka typowa, ale blizej do buleczki niz motylka. No i przytylam 20 kg:o wiem straszne... i mi cipka wlasnie wtedy tak wylazla na wierzch. Z tego wynika, ze cipka tez tyje masakra. Wczesniej nie wiedzialam, ze tak sie to moze skonczyc. Cialko doprowadzilam szybko do porzadku schudlam, zrzucilam ten cholerny tluszcz, brzuszek ladny, pupcia ladna znowu 50 kg waze.Ale... cipka juz sie nie schowala. Tez mysle nad operacja chociaz troche sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewws
to w ciągu kilku miesiecy wargi mniejsze mogą się wydłużyć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara5
Mam 16 lat.Czemu mówicie jej że jest chora po prostu obawia się reakcji, ja mam duże wargi i jestem jeszcze dziewica i też będę się pewnie obawiała swojego pierwszego razu bo nie będę wiedziała jakie mój partner lubi i w pewnym sensie ją rozumiem i nie musicie ją obrażać bo to jest dopiero chore a to że ona się chce wszystko wiedzieć przed ta chwilą to według.mnie normalne, ja pewnie przed pierwszym razem będę się strasznie obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszLancut

czesc wiem że to już stary post ale może przyda się jakiejś innej kobiecie. jestem 34 letnim zonatym facetem. Moja zoba na cipeczke bułeczek ale dla mnie osobiście cipeczki z wystakacymi Wargami są najładniejsze... mega mnie kręcą takie i ile więcej wystaje tym lepsza.... p.s. szkoda że moja żona takiej nie ma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

tylko bułeczki bez farfocli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz Lancut

nie wiem czy to coś pomoże ale jestem również pasywem ukrytym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z kolei jestem biseksualną kobietą i kocham cipeczki z wystającymi wargami, nie raz miałam okazję takie lizać i były najlepsze na świecie. Kocham też na takie patrzeć, są po prostu śliczne. Żałuję, że sama takiej nie mam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×