Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatota

opłacalny zawód

Polecane posty

Gość gość
Lekarz. Prawnik nie jesli nie masz w rodzinie kogos kto by ci pomogl. Mysle ze kierunki biznesowe jesli chodzi o prace w wiekszym miescie i IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nulto
Myślę ze Szkoła Dziewulskich to jest rzeczywiście taka szkoła z prestiżem i że jednak warto jest właśnie wybierać takie szkoły, po których łatwiej będzie nam znaleźć prace. Oczywiście jeśli poważnie myślicie o charakteryzacji i wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektra44
Przyznam ,że często śledzę ich poczynania na Fb i bardzo mnie się podoba to co robią. Sama rozważam kontynuacje nauki w takiej szkole, ale na razie brak mi funduszy :/ Słyszałam też że ich absolwenci pracują dla sławnych gwiazd w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
Uwaga! Reforma oświaty! Wraca ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum ogólnokształcące! To ostatni dzwonek dla Ciebie, aby ukończyć szkołę aktualnie obowiązującym trybem. Zapisujemy na wyższe semestry! Bez egzaminów wstępnych czy konkursu świadectw! Zapraszamy do naszego Biura NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy lub wypełnij formularz na naszej stronie www, a oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co zrobić ze swoją przyszłością? Jaki kierunek obrać by nie tylko robić to co lubisz, ale wyciskać z tego profity finansowe? Przyjdź do NOVA w Bydgoszczy, pomożemy Tobie w wyborze tej właściwej ścieżki rozwoju! Skorzystaj jeszcze dziś z okazji do rozwinięcia swoich skrzydeł z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skończyć szkołę rydzyka, jeśli PiS nadal będzie u władzy, to praca i dobra kasa zagwarantowana. Jeśli władze się zmienią, to lepiej nie chwalić się tym dyplomem, bo to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna811
Na pewno Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają ciekawą ofertę edukacyjną. Tutaj http://lodz.sei.edu.pl można się z nią zapoznać. Mają tam innowacyjne metody nauczania. Obecnie trwa u nich rekrutacja. Jest tam wiele ciekawych kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim podejmiecie decyzję o wyborze studiów czy dodatkowych kursów, to warto zainteresować się tematem rynku pracy i sprawdzić jacy specjaliści będą poszukiwani przez pracodawców w przyszłości. Ja jestem związana z branża finansową i zamierzam nadal się w tej dziedzinie realizować. Prognozy na najbliższe lata mówią, ze będzie tez potrzeba wielu pracowników sprzedaży i specjalistów IT. W tym artykule http://pomorskie-praca.pl/zawody-przyszlosci/ macie fajnie rozwinięty ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy, to sie dowiedziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVABydgoszcz
Chcesz mieć zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, na basenie? Może nie masz legitymacji lub potrzebujesz zaświadczenia do ZUS-u? Dobrze trafiłeś! Wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Krasińskiego 2 w Bydgoszczy (II piętro). Nie daj się prosić! Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×