Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tadeo

OVB Prowizja

Polecane posty

Gość tadeo

Witam. Czy ktos moze mi wyjasnic jak jest obliczna prowizja w Firmie OVB ? I jak to jest z tymi kolejnymi awansami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to długi wykład
jeśli znasz system MLM to poproś KOD o listę prowizyjną , tam jest to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buszujący w sianie
Przypis na punkty, punkty na procenty, procent razy inkaso = twoja jałmużna :D Przecież nie można w piramidzie MLM naliczać zgodnie z logiką i nie robieniem wyrobnika łosiem , bo na czym cwaniaki siedzące wyżej by żerowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to długi wykład
Buszujący w sianie ma racje , znam OVB od podszewki i tak jest w TU G.... , w którym przez 3 lata też byłem za umowę dostawałem prowizję na poziomie Dyrektora Krajowego OVB , będąc zwykłym agentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca B
Nie tylko OVB, na tym oszustwie i złodziejstwie żerują wszyscy oszuści MLM. MLM to największe globalne oszustwo współczesnego swiata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to długi wykład
każdy kij ma dwa końce Ja wszedłem do OVB świadomie , wiedziałem , że jako mieszkaniec Polski B , czyli głębokiej prowincji trudno było się wybić. 3 lata w OVB , szkolenia , ale produktowe , bo te motywacyjne to czyste sekciarstwo , i po 3 latach , KO , z widokiem awansu na DO odszedłem. Teraz mieszam w Polsce A , mam spółkę z o.o. i .......... działam w finansach , ale nie w ubezpieczeniach , więc ewentualni oburzeni z OVB niech nie robią szumu , że to nieetyczne. Ale to moja droga , każdy ma swój rozum i swoją wizję na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×