Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemczemu

TOTALNIE SAMA, BEZ RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Polecane posty

Gość gośćwyrozumiały
gośćdalia 2018.02.25 Mylisz się . Szczęście istnieje, poprostu nie trafiłaś na właściwą osobę. Ja z siebie oczywiście daję ale i bardzo wiele otrzymuję. To chyba dlatego że oboje myślimy o współmałżonku o dzieciach a dopiero później o sobie... Jednak widzę wiele ludzi którzy dbają wyłącznie o siebie, nawet współmałżonek niewiele go obchodzi. Widzą wyłącznie czubek własnego nosa. Tacy nie są gotowi do poświęceń, miłości i współżycia. Kocha jak leży na tobie a jak zejdzie natychmiast uczucie gdzieś znika. To przykre i okrutne.... Próbuję rozszyfrować sytuacje w jakiej się znalazłaś ale zbyt mało wiem żeby wpełni zrozumieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdalia
Szczesciem w moim przypadku jest jedynie dziecko,jest czescia mnie jedyna osoba,dajaca cos z siebie dla mnie,nigdy nie myslalam w ten sposób,kazdy mysli cos,czym nie jest,okazuje sie,ze jest zupełnie inaczej,widocznie nie nadaję sie na zone,kochankę,do zwiazku,a na matkę,niewiem,czas pokaże,musze sie z tym pogodzic,nawet wtedy,gdy chce sie przytulic w nocy,najzwyczajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały wczoraj -Jednak widzę wiele ludzi którzy dbają wyłącznie o siebie, nawet współmałżonek niewiele go obchodzi. Widzą wyłącznie czubek własnego nosa. Tacy nie są gotowi do poświęceń, miłości i współżycia. Kocha jak leży na tobie a jak zejdzie natychmiast uczucie gdzieś znika. To przykre i okrutne.... XXXXXX Tak, to okrutne ale teraz większość mężczyzn w ten sposób podchodzi do związku i "bycia razem". Jak więc znaleźć odpowiednią osobę? Pozdrawiam. Też Samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość dziś Jak słusznie napisałaś "większość". To znacz że nie wszyscy tacy są.... Mi się udało... Jak znaleźć ? Nie wiem , nie jestem wróżką. Każdy jest inny i na swój sposób wyjątkowy... Napewno trzeba do tego dążyć. Siedząc i czekając raczej chyba się nie doczekamy. Szczęściu czasem trzeba pomóc. Więc głowa do góry i nie odrzucaj każdego twierdząc że "napewno i tak z tego nic nie będzie". Ale jednocześnie bądź bardzo ostrożna.... Życzę szczęścia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś [16:41- no właśnie: "życzę szczęścia", "mnie się udało"- to najłatwiej powiedzieć i zgrywać na Kafe "mentora", który pozjadał wszystkie rozumy i udziela "jedynie słusznych rad". Może lepiej jak u Ciebie jest tak dobrze to "zamilknąć nad tą trumną"? Często się dąży i bynajmniej nie siedzi bezczynnie i "obniża się poprzeczkę" co do wymagań maksymalnie, a faceci i tak mają to "gdzieś" bo wolą w życiu "łatwiznę", "dobrą zabawę" i nie myślą o jakiejkolwiek głębszej relacji z kobietą poza tą "wiadomo jaką". Głowę cały czas mam podniesioną- bynajmniej nie odrzucam każdego- raczej ONI nie są zainteresowani i albo są tacy jak wyżej opisałam albo zwykłymi "gawędziarzami", którzy poza gadaniem niewiele w życiu działają... Za życzenia szczęścia dziękuję bo wiele razy mi je składano ale nie pomagają niestety. Też Samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Samotna:) skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, te zyczenia szczescia sa do bani , zwlaszcza jesli wiemy ze dana osoba tak naprawde nam tego nie zyczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zycie toczy sie dalej.. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość wczoraj Powinnaś przeczytać samą siebie. Bije od ciebie wściekłością. Może dlatego tak trudno ci kogoś znaleźć. Przypomnę ci słowa które sama napisałaś "większość mężczyzn" czyli nie wszyscy.... Piszesz też że "obniżasz poprzeczkę"a jednocześnie pouczasz wszystkich. Może tylko wydaje ci się że obniżasz a widzisz tylko czubek własnego nosa ? Nie jestem żadnym "mentorem" jak twierdzisz ani nie udzielam "jedynych słusznych rad" raczej opisuję rzeczywistość. Według ciebie powinno się "zamilknąć nad tą trumną" czyli temat powinien zniknąć. O to ci chodzi ? Więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś - nie bije ode mnie wściekłością :) Tak najłatwiej rzekomo "wyrozumiały" gościu jest kogoś podsumować i zdyskredytować już na wstępie. Ja po prostu nie "jęczę" i nie roztkliwiam się nad sobą tylko piszę zwyczajnie jak jest. Nie rozumiem tylko PO CO I W JAKIM CELU tkwisz tu wciąż na tym wątku i "kibicujesz" wszystkim nieszczęśliwym udzielając "niby rad" a tak naprawdę niczego nowego nie wnosisz i nawet nie można tego nazwać "wirtualnym wsparciem" z Twojej strony. Może lepiej, żeby wszyscy szczęśliwi i spełnieni w życiu jak Ty- czyli wszyscy (jak napisałeś) "którym się udało" pozostali w domowym zaciszu i tam delektowali się swoim szczęściem ? A skoro pełnisz tu wciąż codziennie "wirtualny dyżur" :), to może z tym Twoim szczęściem nie jest do końca tak jak piszesz? JA gdybym była szczęśliwa i spełniona nigdy nie zaglądałabym na takie fora jak Kafe. Pozdrawiam pogodnie i życzę miłego dnia :). T.S. gość wczoraj - południe Polski. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak, te zyczenia szczescia sa do bani , zwlaszcza jesli wiemy ze dana osoba tak naprawde nam tego nie zyczy .. XX Łatwo życzyć innym szczęścia, gdy samemu jest sie szczęśliwym. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam wszystkich. Ta powyżej :) T.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość dziś Masz rację że niema sensu z tobą rozmawiać... Twoja "zajadła zgryźliwość" powoduje że dosłownie każdą wypowiedź i tak "obszczekasz", więc dyskusja z tobą mija się z celem.... Żal mi ciebie.. Naprawdę, bo traktujesz mnie jak swojego wroga a ja wrogiem nie jestem.... Troszkę szacunku dla innych... Już wszyscy wiemy czemu jesteś sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
Życzenia które ciągle mi wypominasz też były szczere..... Ale ty oczywiście wiesz lepiej bo to przecież ty jesteś ta mądra zgrabna i powabna. Nikt inny na niczym tak sie nie zna jak ty oczywiście.... Uwaga panowie, księżniczka się trafiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś - nie traktuję Cię bynajmniej jak swojego wroga :) bo trudno oceniać kogoś, kogo zupełnie się nie zna. :P Więc i Ty nie oceniaj mnie :) bo mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś - bez komentarza :) T.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość dziś gośćwyrozumiały dziś - nie traktuję Cię bynajmniej jak swojego wroga usmiech.gif bo trudno oceniać kogoś, kogo zupełnie się nie zna. jezyk.gif Więc i Ty nie oceniaj mnie usmiech.gif bo mnie nie znasz. xxxxxxxx No widzisz a tobie tak łatwo oceniać innych ?????? Bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś - kto sie czubi- ten sie lubi :):):) T.S. Gdybyś znał mnie w realu to byś sie mocno zdziwił- oj!- MOCNO :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość dziś A gdybyś ty znała mnie zdziwiłabyś się jeszcze mocniej, oj Mocniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś - no to niech każdy z nas pozostanie już ze swoim zdziwieniem u siebie i do usłyszenia tu lub na innym wątku :) Miło, że nazwałeś mnie "ksieżniczką" (cokolwiek to znaczy). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość dziś Nie poderwiesz mnie "księżniczko". Nie masz szans ha ha . Trzymaj się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwyrozumiały
gość dziś I nie zrozum nie źle... Nie żebyś jakaś szpetna była. Poprostu mam swoją własną, osobistą księżniczkę i tak ją właśnie traktuję.... A co do zarzutu że tu wypisuje ? Piszę tylko wtedy kiedy nie mogę być z własną wybranką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwyrozumiały dziś - wcale nie zamierzam :) Ty też się trzymaj :) Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 msc 40 GB za 29 zł 2 msc 40 GB za 29 zł 3 msc 40 GB za 29 zł 4 msc 40 GB za 29 zł 5 msc 40 GB za 29 zł 6 msc 40 GB za 29 zł 7 msc 80 GB za 29 zł 8 msc 80 GB za 29 zł 9 msc 80 GB za 29 zł 10 msc 80 GB za 29 zł 11 msc 80 GB za 29 zł 12 msc 80 GB za 29 zł 13 msc 100 GB za 29 zł itd. * Umowa elastyczna, * Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie * Dostawa gratis Sprawdź: https://link.do/1HUcx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bywa tu jeszcze P1 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i dzieki Bogu!!!! Zarozumialy i arogancki buc! Dziadek dobra rada, mowia na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Bardzo rzadko ale jestem. Raczej nie chce wypowiadać się na żaden temat. Powód jest prosty. Są tu osoby którym moje wypowiedzi bardzo przeszkadzają. Nie potrafią czytać ze zrozumieniem, tyko każde słowo obracają przeciwko mnie. Nie widzę sensu rozmawiać z kimś takim a raczej obserwuję co ci mądralińscy mądrego napiszą. I co ? I nic, Cisza. Nie potrafią nic sensownego z siebie wykrzesać.... Potrafią tylko atakować... Dlatego są sami. Przekonani o swojej nieomylności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Coś czuję że znów wsadziłem "kij w mrowisko". Zaraz zacznie się krzyk tych "idealnych". Ale mam to w nosie. x Kto chce napewno mnie zrozumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 wez juz nie przynudzaj. w domu sie wykazuj a nie na kobiecym forum wez kajak i splyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Mówiłem...... Moja fanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×