Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grochówkowa

grochówka na golonce bez boczku????

Polecane posty

Gość grochówkowa

Mam w domu dużą golonkę, marchewkę, groch łuskany, jakąś kiełbasę ale nie mam wędzonego boczku.Czy wyjdzie mi z tego zjadliwa grochówka jeśli pokroje w kostkę kiełbasę i podsmaże ją zamiast boczku??? Później jak golonka będzie mięciutka to też ją dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrrrrrra
No pewnie, ze wyjdzie. Ja prawie nigdy nie daje boczku tylko kielbaske podsmazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochówkowa
pomóżcie bo nie wiem czy mi taka wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochówkowa
o wielkie dzięki:) u mnie w domu zawsze sie robiło na boczku dlatego nie wiedziałam czy taka też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrrrrrra
Wiadomo, ze na boczku bedzie miala ten fajny aromat wedzonki, ale gwarantuje ci, ze tez wyjdzie dobra. A jaka masz kielbase?. Mozesz jedna wrzucic do gotujacej sie grochowki - wtedy tez nabierze troche aromatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochówkowa
szczerze mówiąc to nie wiem nawet jaka to kiełbasa bo wyciągnełam z zamrażalnika i mam 4 różne gatunki także będzie niezły misz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie nie rozumiem
Ja nidgy nie gotowałam grochówki na boczku, czy innej wędzonce, tylko na normalnie na kościach, na udkach i wychodziła pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też grochówki nie gotuje na
boczku, tylko na wędzonych kościach, później dorzucam kiełbasy i zawsze jest pyszna ;) z kości obieram mięso i też do grochówki dorzucam ;) Boczek może raz dałam do grochówki jak akurat miałam ale tylko raz bo boczku nie kupuję a tak to na kościach i kiełbasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochówka na kiełbasie, boczku
wędzonym to tak, ale kuźwa na golonce, to do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj robiłam na kości wędzonej oraz podsmażyłam grilowaną kiełbasę, smaczna wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochówkowa
ja robiłam na golonce bo akurat to miałam w domu. Kiełbaske też podsmażyłam i wyszła na prawde dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×