Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justastu

Lazienka - oswietlenie

Polecane posty

Gość samurajka
to prawda dzięki ledom można sporo zaoszczędzić, ja odkąd mam wszędzie ledy activjeta to moje rachunki znacznie się pomniejszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łazience powinno być kilka źródeł światła. najwazniejsze jest, to aby znalazło sie to głowne oraz oswietlenie lustra w szczegolnosci wtedy, gdy wykonujemy tam na co dzien makijaż. to juz szerszy temat, jak ktos chce go zglebic to ten wpis jest pomocny https://myhome.pl/blog/oswietlenie-do-lustra-lazienkowego-przeglad-produktow/ mnie przynajmniej pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę tobie jakoś pomóc, to podpowiem że ta firma www.aurorats.pl/ posiada naprawdę wysokiej jakości oświetlenia łazienkowego LED oraz tradycyjnego, jeśli była by taka potrzeba. My montowaliśmy od nich, wygląda kosmicznie dobrze i niesamowicie elegancko, a do tego dobrze spełnia swoją funkcję – czyli nas to spełnia w zupełności : ) Polecam. A jeśli chodzi o wspomniane "gwiazdy" lepiej się sprawdzają na schodach czy korytarzu, niżeli w łazience. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam właśnie takie oświetlenie też na suficie podwieszanym, kupionym w http://marcas.com.pl/ w ogóle takie sufity są super do łazienki i nie tylko, bo można w różny ciekawy sposób je zaaranżować, podobają mi się też fototapety z wbudowanym oświetleniem w takim suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ledy moim zdaniem sprawdzają się najlepiej, są oszczędne i funkcjonalne więc warto w nie inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
to prawda ja się jeszcze zastanawiam nad kinkietami activejeta, widziałam w sklepie bardzo fajne ich kinkiety, a przede mną jeszcze remont salonu, więc poważnie się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te designerskie kinkiety kupiłam bez zastanowienia. Jak je zobaczyłam to od razu wiedziałam, ze będą pasowały do mojej łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
no właśnie siedzą mi w głowie te kinkiety activejeta to znaczy, że zdecyduję się na ich zakup, bo super się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OBI mają świetne kinkiety i inne oświetlenie activejet. Ceny może nie są z najniższej półki, ale design i jakość są naprawdę niezłe. Ja kupiłem u nich oświetlenie do salonu i kuchni, więc na pewno do łazienki też coś znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarakta
ja właśnie ostatnio kupiłam sobie kinkiety active jeta do mieszkania, mam je w salonie i przedpokoju, wyglądają naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie fajne oświetlenie do łazienki lub innych pomieszczeń, polecam serdecznie www.aurorats.pl maja naprawdę szeroki wybór w dobrych cenach, wiem, bo sama tez mam oświetlenie od nich;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
ja z kolei kupowałam do mieszkania ledy active ejta, uważam, że ledy to dzisiaj najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o oświetlenie w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na Conrada studio światła Berca ( www.bercal.pl ). Ja bym u nich proponował poszukać. Na pewno są to raczej rzeczy już dla wymagającego klienta, dużo designerskich zagranicznych wzorów. Ja ustrzeliłam rewelacyjną lampę podłogową do pokoju niedawno, producentem jest włoska firma i czuć tutaj tę włoską finezję w wykonaniu. Niby tylko jedna mała rzecz w wystroju pokoju, a powiem, że przestrzeń zyskała jakby zupełnie nowego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadaa
Ja z kolei kupowałam oświetlenie ledowe active jeta, super się sprawdza w mieszkaniu, oszczędzam na rachunkach no i nie muszę tak często wymieniać żarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalriszka
W mojej łazience jest oświetlenie sufitowe LED w suficie podwieszanym, a nad lusterkiem mam designerski kinkiet z OBi tez ledowy activejet. Super się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam wszystkie lampy do obu łazienek na https://podsufitem.pl/, mają duży wybór i sporo lamp w bardzo dobrych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbisss
Z oświetleniem dobry sklep to może na http://elektryczny.com bym polecał sprawdzić. Ostatnio tutaj kupowałem do domu lampę stojącą, podłogową, plus też reflektor na zewnątrz, żeby okolice wejścia do domu były podświetlone. Wysyłka szybka, na bieżąco wysyłali mi wiadomości mailowo na jakim etapie jest realizacja, także nie musiałem się domyślać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokittek
Jest taki sklep jak Elektryczny -elektryczny.com. U nich bym proponował poszukać. Mają dużo różnych producentów można dobrać oświetlenie do domu czy do firmy, biura i tak dalej. Ja u nich kupowałem lampy w formie listew do siebie do hostelu który prowadzę. Mają dobre ceny, sprzęt jest nowy, markowy, nie są to rzeczy w chińskim standardzie bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łazience chyba wystarczy sufit podwieszany z żarówkami activejet - przecież tam bóg wie jakiego oświetlenia nie trzeba. wystarczy jeszcze jakiś fajny kinkiet nad lustrem i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświetlenie w łazience jest bardzo ważne. Musi ona posiadać wymagany wskaźnik IP. Jeśli szukają Państwo idealnych opraw do swojej łazienki, które będą spełniały normy bezpieczeństwa to zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu na mlamp.pl. Im więcej zakupisz, tym większy rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadam
oświetlenie w łazience musi być odpowiednio dobrane. Dobrze w łazience sprawdzą się lampy o podwyższonej szczelności (np. IP 44). Dzięki temu mamy gwarancje bezpieczeństwa, a żarówki nie przepalają się tak często. Ciekawą ofertę z której sama korzystałam i dużo zaoszczędziłam (20%) znajdziecie państwo na stronie http://lampy-24.pl/ mają w ofercie zarówno lampy łazienkowe LED jak i na zwykłe żarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience stosuje się różne oświetlenie. W sumie to zależy od upodobania, jedni wolą punktowe ledy activejeta, a inni oprawy ścienne. Można sobie zobaczyć w OBI , tam wybór jest dość spory różnego rodzaju oświetlenia stosowanego teraz w łazienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór oświetlenia jest np. na https://behome.pl, możesz sobie zerknąć, są np. fajne kinkiety :) Tak że zdecydowanie polecam zajrzeć, sama stamtąd zamawiałam oświetlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz problem, czy jakieś wątpliwości dotyczące kwestii oświetlenia to warto zajrzeć po prostu do OBI, maja tam duzy wybór oświetlenia activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×