Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skyrim

Cymbergaj

Polecane posty

Gość skyrim

Hej pamiętacie tą grę? Jak byłem w zeszłym roku na wakacjach z dziećmi, to po prostu oszalały na punkcie tego "stołowego hokeja". Myślę czy jest możliwość kupienia takiego stołu do domu, oczywiście nie na monety, bo to się mija z celem. Znacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh znam tą grę doskonale, sam wielokrotnie nad naszym tropikalnym morzem ;) przegrywałem mą dziecięcą fortunę na "flipperach" w tym cymbergaju. Z tego co się orientuje to firma Proya Sport ma w ofercie takie stoły, choć głównie zajmują się produkcją stołów bilardowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someday_someone
chyba większość z nas miało okazję chociaż raz zagrać w tą grę, bardzo wciąga i można się przy niej świetnie bawić. Widziałam te stoły w tym sklepie, co tu wyżej kolega pisze i powiem, że kusi mnie, żeby sobie kupić. Drogi nie jest. A wyobrażacie sobie jaka to byłaby super zabawa ze znajomymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolwerikas
Nie jest drogi a że zabawa jest na nim świetna to postanowiłem kupić ostatnio taki stół do cymbergaja, bo znalazłem w dobrej cenie w tym sklepie http://eleosklep.pl/ no i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Od kiedy go kupiłem to każda impreza rozkręca się sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×