Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssssssssss

Proszę o rady :) !!!!! ZGD .

Polecane posty

Gość sssssssssssss

zacznę od tego że mąż mnie wykańcza , ciągle się awanturuje , wszystko musi być jak on chce , nie można mu nic powiedzieć znęca się nade mną psychicznie , jak coś mu nie podpasuje bije mnie , potem przeprasza zwala na to że to przez pracę jest nerwowy , nie wiem co robić nie pozwala mi odejść jak raz się spakowałam i od niego odeszłam po 2 tyg mnie znalazł i nie będę opisywać tutaj co się działo , mam go dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
właśnie problem w tym że nie mogę nawet jeśli bym chciała on jest nienormalny jak coś nie po jego myśli to już koniec , powiedział że nigdy w życiu nie pozwoli mi odejść , nie wiem nie mam pojęcia co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
co to znaczy ZGD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
policja raczej odpada obawiam się że nic nie zrobią ze względu na zawód jaki on wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinTT
co to ZGD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdhxhx
Powaznie piszesz czy prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
piszę prawdę i nie wiem czy po ostatnim chcę odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinTT
aha:D dobrze wiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
źle napisałam nie że nie wiem czy chcę odejść ale nie wiem czy się znowu odważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
Kobieto, szukaj mocy, bo się wykończysz, może masz osobowość ofiary,DDA (?) wtedy psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wez kuzynow, braci, ojca i wujkow albo kolegow i mu wpierdol spusccie. dziewczyno wez sie w garsc i urzadz dupka na sino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
*pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
nie mam rodziny tutaj mieszkam 600 km od rodziców więc nie mogę ich ściągnąć poza tym mieli by gadane przez najbliższy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzir^^66
wynajmij murzyńskich pedałów. przeczyszczą mu rurę i mu się odechce. niech się poprzytula do asfaltu - i od dołu i od góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
załatw to sama przestań to nierealne poza tym on by się nie dał i on ma wielu znajomych więc tak bym tego nie załatwiała i nie że nie chcę odejść po prostu nie wiem czy to realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
może i masz racje ale cóż mi pozostało tylko po marudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
hehe głupi może i tak choć mądry na swój sposób ale mały to on nie jest :)ps : co to jest miekka bula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg to gmo
odejdź od niego dziewczyno na co ty czekasz , aż cię zabije ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×