Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifiii 24

zlota bizuteria w polaczeniu z srebrna sukienka

Polecane posty

Gość fifiii 24

Napisze tu, bo w poscie o bizuterii nikt mi nie odpisuje :P mam problem tego typu ze chcialam zalozyc kolie zlota z rubinkami mojej mamy, ale sukienka ma srebrne akcenty, nie lubie laczenia roznych kolorow bizurerii, ale z 2 strony, czy srebrna nitka na sukni ma takie samo znaczenie jak srebrna bizuteria, czy moge jednak mimo to zalozyc zlote dodatki, czy niebardzo ? prosze o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii 24
ktos cos napisze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADAAA
TERAZ SIE ŁACZY WSZYSTKO... ZLOTO ZE SREBREM TEZ... WIEC SPOKO :) MOZESZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii 24
niby tak, ale jakos boje sie ze bedzie to kiczowate, poprosze o wiecej opinii moze mnie przekonacie do ktoregos z pogladow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
Jakoś sobie nie wyobrażam. Ja osobiście raczej bym nie łączyła złota ze srebrem bo wyjdzie choinka... Ja będę miała srebrne aplikacje w sukni i zamierzam kupić srebrną biżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii 24
wlasnie tez nie jestem przekonana, ale juz nastawialm sie na ta kolie :( a swoja droga jesli mialabym bizuterie srebrna z granatowymi/ niebieskimi dodatkami a sale mam w kolorze wrzosowym to nie bedzie dziwnie wygladac ? w ogole bierze sie pod uwage wystroj sali jesli chodzi o wybor bizuterii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
No jeśli chcesz wybrać jako motyw przewodni jakiś kolor no to wtedy wszystko bierze się pod uwagę, wystrój sali, biżu, kwiaty, itp. itd. Ale jeśli jest Ci to obojętne to wtedy bez różnicy. Ja na przykład we wszystkim mam połączenie srebra i pudrowego różu i tak sala będzie w tych kolorach (nie mówię tu o kolorze ścian tylko o wystroju), bukiet, butonierka, przybranie samochodu, zaproszenia są w tych kolorach, biżu chcę akurat tylko srebrną bez różu, winietki, no ogółem wszystkie elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja miałam delikatną złotą nitkę na bolerku, a biżuterię srebrną (pojedyncze perły w uszach, a na szyi perła na srebrnym łańcuszku) i chyba nikt nie zauważył, że to nie ten sam kolor, a na zdjęciach na pewno tego w ogóle nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo to widzim
ja z biżuterii chyba wybiorę kryształki swarovskigo, w kolorze crystal, czyli przezroczystym. z niczym się nie będzie gryzło :-) Do wystroju biżuterii nie musisz chyba dopierać, ale jeśli weźmiesz coś kolorowego to warto aby współgrała z wiązanką i kwiatami we włosach. Ja bym raczej złotej biżuterii nie zakładała,jeśli suknia ma coś srebrnego, ale musisz sama przymierzyć ją razem z suknią i wtedy ocenić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zycie tylko
jak chcesz wygladac jak choinka to łacz:D tak sluchaj tych glupot,ze teraz sie wszystko łaczy:D zrob z siebia pajaca... to Ciebie beda ludzis sie smiac a nie z ludzi z kafeterii ps. jestem wizazystką wiec mam o tym pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sugestia
Też nie łączyłabym raczej złota ze srebrem. lepiej załóż białe złoto albo srebro żeby pasowały do aplikacji na sukience. Podpowiem jeszcze jedną rzecz. Na zdjęciach robionych przez gości sukienka ze srebrnymi aplikacjami wygląda nieciekawie. Fotograf jeśli jest dobry potrafi wyciągnąć odpowiednie kolory natomiast amatorzy robią zdjęcia tak jak potrafią i takimi aparatami jakie mają. Srebrne aplikacje wyglądają jak coś ciemnego przyklejonego do sukienki. Nie wiem czy brałaś to pod uwagę wybierając suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko doradzić, jak nie widać ani sukni, ani biżuterii. ale myślę, że połowa może nawet nie zauważyć, że coś jest srebrne, coś złote (szczególnie nitka). ludzie nie zwracają uwagi na detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×