Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wscieklam sie dzis

MOJ SASIAD CHCE SOBIE POSADZIS SAD ,PROBLEM W TYM ZE TO ZARAZ KOLO MOJEGO

Polecane posty

Art. 144 KC stanowi że: "Właściciel nieruchomości powinien przy wykonywaniu swego prawa powstrzymać się od działań, które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich ponad przeciętną miarę, wynikającą ze społeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomości i stosunków miejscowych". Także autorko tematu, jakieś tam prawa masz, tylko trzeba je jeszcze udowodnić. Po pierwsze, idź do sąsiada i dogadaj się z nim, żeby nie sadził tych drzew tak, że oprysk mógłby Ci zaszkodzić. Tzn aby zrobił odstęp od Twojej działki, a posadzonymi drzewami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jecdcjcocrfckof
ale wy ludzie jestescie walnieci, naprawde.. babka chce miec zdrowe dzieci i zwierzakia wy jej wytykacie, ze zal jej duoe sciska bo sasiad sad sadzi? Przeciez ona te zmoze sobie posadzic... geez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dzidzi
Słuchaj człowieku-założycielka chciała porady,co może zrobić-w sumie niewiele,więc podpowiedziałam jej jak to można rozsądnie ułożyć,a ona mnie od pojebanych wyzywa wynika z tego że ma nierówno pod sufitem i nie przyjmuje oczywistej prawdy do wiadomości-ma ochotę uprzykrzyć sąsiadowi życie i szuka tu na kafe pomysłów,jak to zrobić,A ta gadka o dzieciach to taki pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklam sie dzis
no i mialam racje mamo dzidzi , jestes pierdolnieta. Mialam na mysli opryskiwanie tego sadu a nie sam fakt posadzenia go, ZROZUMIALAS? Sad mam wlasny wiec nie mam czego sasiadowi zazdroscic. Chodzi mi tylko o fakt opryskiwania co wiem , ze bedzie mialao miejsce bo sasiad ma taki sam sad w naszej miejscowosci i w tamtym roku widzialam od siebie, ze caly czas byl pryskany. W dodatku sasiad obok ktorego ten sad jest posadzony tez ma male dzieci ktore caly czas choruja, ostatnio nawet najmlodsze w szpitalu bylo. Niech sobie sasiad sadzi co chce ale niech sobie nie marzy , ze bedzie mi zaraz kolo plotu pryskal swinstwem , bo na to nie pozwole. Mamo dzidzi a teraz specjane info tylko dla Ciebie :D - CHODZI O FAKT OPRYSKIWANIA A NIE O POSADZENIE SADU- to tak dla Ciebie zebys zrozumiala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbawienna rada
doraz mu zeby zrobil uprawe BIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dzidzi
Och to ty jesteś głupi babiszon-to tobie trzeba tłumaczyć literami:NIC NIE MOŻESZ.Jak będziesz jemu utrudniać pracę,to on cię może po sądach włuczyć.Jeśli będzie opryski wykonywał zgodnie z przpisami to ty będziesz przerąbane miała.Nie oczekuj tu cud porady zgodnej ze swoimi zachciankami.Dzieci to chorują z różnych przyczyn,twierdzisz że opryski zabiły ci połowe drobiu-no ten sąsiad to już powinien ziemię gryźć skoro tak na okrągło pryska.A czy ty w ogóle to wiesz jakie on substancje stosuje: są nie tylko na chwasty czy robale ale również nawozy stosowane dolistnie,mikroelementy.Najpierw zrób wywiad,a dopiero póżniej działaj ale z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklam sie dzis
no pojebana , serio . Tlumaczy sie takiej babie jak krowie na rowie a ta dalj swoje. :P Jak bedzie wszytsko robil zgodnie z przepisami czyli opryskiwal sad w odleglosci 20m od moich zabudowan to ok ale jego pole jest waskie a dlugie i nie da rady posadzic duzej ilosci drzew bo sie po prostu nei zmiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dzidzi
DURNA KRETYNO napisałam ci kiedy obowiązuje te 20m-twoja chałupa nie zalicza się do tych wyjątków-więc będzie pryskał jak mu pasuje i NIC MU NIE ZROBISZ.A tak to mi zal tych wszystkich ludzi ,którzy mieszkają wokół ciebie-zryty beret pseudo ekolożka-żal czytać takiego głąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napleto
Jak wam ktoś opryska łby i wypali ślepska ,to dopiero się zorientujecie że to nie deszcz. Każdy wie ,że opryski chemiczne powodują nowotwory. Posłuchajcie pokemony jaka historia: -obok swoich domów normalni ludzi mają ogródki warzywne ,gdzie rosną zdrowe warzywa.Tak tak , to nie wyrasta prosto ze skrzynki w tesco. Ręce opadają !! Najpierw porozmawiaj z sąsiadem o strefie ochronnej.Jak to nie pomoże ,to poszukaj pomocy u profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was może polecić tego adwokata www.adwokat-weglowski.pl ? mam problem z prawem i nie wiem do kogo się z tym zgłosić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×